+90 216 532 23 33

Xerox Yazıcı Tamiri

Elektrok belgelerinizi fiziksel ortama aktarmak için yazıcılarını kullanırsınız. Yazıcılarda yaşanacak çok küçük problemler dahi tüç çalışmalarınızın aksamasına yol açabilecektir. Kısa süre içerisinde çözmeniz gereken bu problemi çözüme kavuşturarak yazıcınızı eskisi gibi çalışır hale getirebilirsiniz. Bunun için iyi bir yazıcı teknik servisinden kaliteli hizmet almalısınız.

Üsküdar Bilgisayar aradığınız kalitede yazıcı tamir hizmetini bulmanız konusunda size yardımcı olabilir. Yazınızın problemi ne olursa olsun çözüme kavuşturulması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Problemli cihazınızı bize teslim ettikten sonra önce onda problem tespiti gerçekleştiririz. Size vereceğimiz bilgiler doğrultusunda onay aldıktan sonra tamir çalışmalarımıza başlayabiliriz.

Xerox yazıcı tamiri hizmetlerimiz

 • Xerox çok fonksiyonlu yazıcılar: Çok fonksiyonlu yazıcılar fotokopi, baskı, faks ve tarama gibi birden fazla fonksiyona sahiptirler.
 • Xerox lazer yazıcılar: Lazer yazıcılar en verimli, etkili ve hızlı bir biçimde belgelerinizin çıktısını almanıza yardımcı olabilecek makinelerdir.
 • Xerox fotokopi makineleri: Fotokopi makineleri çok fonksiyonlu ve tek fonksiyonlu olarak ikiye ayrılırlar ve genelde karmaşıklık düzeyi yüksek olan cihazlardır.

Xerox marka yazıcınızda bir problem varsa ilk önce problemin testip edilmesini sağlamalısınız. Yazıcınızın bağlantı noktalarını gözden geçirip onları değiştirmeniz bazı problemi çözebilecektir. Xerox yazıcınızda kablo değişimi problemleri çözmediyse bir teknik servis hizmeti almayı düşünmelisiniz.

 • Kağıt sıkışması: Kağıt şıkışması yazılarında görülen yaygın problemlerdendir. Bir belgenin çıktısını almak istediğinizde makaralarda yer alan problemden ötürü kağıtlar sıkışabilecektir. Yazıcınızın makaralarında problemler varsa bunu çözmek için ilk iş olarak makaraları değiştirmelisiniz.
 • Kartuş veya toner ışığının sürekli yanması: Yazıcınızda kartuş veya toner değişimi yapmanıza rağmen kartuş veya toner ışığı yanmaya devam ediyorsa fünyelerde bir sorun var demektir. Yazıcınıza ait fünyeleri değiştirerek bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Tarama hataları: Tarama hataları donanımsal problemlerden kaynaklanır. Genel olarak bağlantı kablolarını değiştirmek bu problemin ortadan kalkmasını sağlayabilir. Kabloların değiştirilmesi problemi çözmezse yazıcınızda bir teknik problem var demektir.
 • Kare baskılar: Yazıcınızdan belge çıkartmak istediğinizde kağıtta sadece kare baskılar yer alıyorsa kullandığınız yazıcıda yazılımsal bir problem var demektir. Yazıcılar belirli fontları tanımlamada zorluk yaşadıklarında karakterleri kare kare çıkartmaktadır. Problemi çözmek istiyorsanız yazılım güncellemesi yapmanız yeterlidir.
 • Fünye problemleri: Yazıcınız çalışmasına rağmen herhangi bir şekilde belge çıkartmıyorsa fünyelerinde problem olabilir. Fünyelerin ısınmaması yazıcılarda yer alan genel problemlerde birisidir. Kabloları değiştirmek bu problemi ortadan kaldırabilir.
 • Kağıt bölmesi problemleri: Yazıcınıza kağıt koyduğunuz halde “kağıt yok” uyarısı alıyorsanız cihazınızda yazılım problemi var demektir. Sürücüleri güncelleyerek bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Yazılım güncellemesinden sonra problem devam ediyorsa yazıcınızda teknik bir problem var demektir.
 • Kayıp baskılar: Yazıcınızdan belge çıkartmak istediğinizde belge eksik çıkarsa kağıt problemi yaşıyor olabilirsiniz. Yazıcınızda yer alan bu problemi çözmek için kağıdı değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Kağıt boyutları yazıcınıza uygun değilse bu problemi yaşamaya devam edebilirsiniz.

Xerox yazıcı tamiri hizmetinde neler sunarız?

Yazıcı tamiri konusunda etkin bir marka olarak birbirinden farklı Xerox model yazıcıları tamir edebilmekteyiz. Her modelin kendine özgü nitelikleri ve özellikleri vardır. Yazıcınız hangi model olursa olsun yaşadığınız probleme yönelik çeşitli çözümler üretebiliriz.

 • Xerox yazıcınızda yer alan problemleri tespit edebilmek için öncelikle ücretsiz kontrol gerçekleştiririz. Ücretsiz kontrol sonrasında yazıcıda yer alan problem konusunda sizi bilgilendiririz.
 • Xerox yazıcınızın sahip olduğu problem veya problemlerin çözülebilmesi için yapılacak olan işlemleri size aktarırız. Bu aktarım sırasında vereceğimizin hizmetin ücretini belirtir ve sizden alacağımız onay doğrultusunda tamir veya bakım işlemine başlarız.
 • Yazıcınızda çok fazla problem varsa ve birden fazla tamir gerekiyorsa size özel indirimli teklifler sunabiliriz.
 • Bize tamir ettirmiş olduğunuz Xerox marka yazıcınıza 90 günlük servis garantisi sunarız. Böylece benzer problemi yaşamanız durumunda tekrar bize ulaşabilir ve ücretsiz bir biçimde konsolu tekrardan tamir ettirebilirsiniz.
 • Yazıcınızda yaşanan problemi çözemezsek herhangi bir ücret talep etmeyiz.

Comments