+90 216 532 23 33

Samsung Yazıcı Tamiri

Birçok insan yazıcılarını rutin bir biçimde kullanırlar. Çeşitli elektronik belgelerin fiziksel ortama aktarılması için en büyük yardımcımız bilgisayarlarımıza bağlı olarak çalışan yazıcı olarak adlandırılan cihazlardır. Bu cihazlarda yaşanabilecek en ufak problem dahi işlerimizin aksamasına veya zaman kaybetmemize neden olabilecektir. Yaşanan sorunları çözebilmek için güvenilir bir noktadan yazıcı tamir hizmeti almalısınız.

Üsküdar Bilgisayar olarak size bu konuda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek yazıcınızın problemi konusunda bilgi alabilirsiniz. Bize getirmiş olduğunuz yazıcıda yer alan problemin ne olduğunu size bildiririz. Sizden gelen onay doğrultusunda ise cihazınızı tamir etmeye başlayabiliriz.

Samsung yazıcı tamiri hizmetlerimiz

 • Samsung çok fonksiyonlu yazıcılar: Çok fonksiyonlu yazıcılar fotokopi, baskı, faks ve tarama gibi birden fazla fonksiyona sahiptirler.
 • Samsung lazer yazıcılar: Lazer yazıcılar en verimli, etkili ve hızlı bir biçimde belgelerinizin çıktısını almanıza yardımcı olabilecek makinelerdir.
 • Samsung fotokopi makineleri: Fotokopi makineleri çok fonksiyonlu ve tek fonksiyonlu olarak ikiye ayrılırlar ve genelde karmaşıklık düzeyi yüksek olan cihazlardır.

Samsung yazıcınız arızalanmış ise arızaya neden olan etkenin ne olduğunu anlamak gerekmektedir. Problem bağlantı yerlerinde olabileceği gibi farklı elektronik yönlerinde de olabilecektir. Bununla birlikte yazıcınıza kağıt sıkışmışsa bunu çıkartmak için özel ekipmanlar gerekebilecektir. Samsung yazıcıda problem ne olursa olsun bizimle iletişime geçip bir çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.

 • Tarama hataları: Bu hata çoğu zaman bir donanımsal hatadır. Genellikle USB kablosunun değiştirilmesiyle çözülebilir. Ancak USB kablosunu değiştirmenize rağmen problem devam ediyorsa daha teknik bir sorun var demektir. Kablolama konusunda yaptığınız yanlışlar dahi bu problemin ortaya çıkmasına neden olabilecektir.
 • Kağıt sıkışması: Bu problem hemen hemen tüm yazıcılarda olabilen bir problemdir. Çıktıların alındığı makaraların kontrol edilmesi gerekir. Yazıcının bu kısımlarında hatalar varsa makaralar zarar görmüş olabilir. Makaraların zarar görmesi ise sürekli kağıt sıkışmasına neden olur.
 • Kare baskılar: Çoğu zaman yazıcılarda yaşanan problemler çıkarılması gereken metinler yerine kare baskılar yaparlar. Genellikle yazıcının tanımlayamadığı fontlar olduğu zaman bu problem yaşanmaktadır. Problemi çözebilmek için yazıcınıza ait olan en güncel sürücelerin yüklenmesi gerekmektedir.
 • Kayıp baskılar: Bazı durumlarda sayfanın yarısı basılmışken yarısı basılmamış olabilir. Bu problemin ortaya çıkmasının temel sebebi yazıcının kağıt boyutunu algılamakta güçlük çekmesidir. Yazıcınızın için her zaman kaliteli ve uygun kağıtlar kullanmalısınız.
 • Fünye problemleri: Bazı durumlarda yazıcılarda fünyelerin ısınma problemi ortaya çıkabilmektedir. Bu tür bir sorunla karşılaşırsanız önce yazıcıya ait kabloları kontrol etmelisiniz. Probleminiz çözülmezse yazıcınızın mutlaka teknik kontrolden geçmesi gerekmektedir.
 • Kağıt bölmesi problemleri:Yazıcının kağıt bölmesinde kağıt olmasına rağmen “kağıt yok” şeklinde hata veriyorsa yazıcınıza ait sürücüleri güncellemeniz gerekebilir. Sürücülerin güncel olduğundan eminseniz bu durumda yazıcınızın teknik olarak kontrol edilmesini sağlamalısınız.
 • Kartuş veya toner ışığının sürekli yanması: Yazıcınıza ait kartuşları veya tonerleri değiştirmiş olmanıza rağmen kartuş veya toner ışığı yanmaya devam ediyorsa bu durumda yazıcınızın fünyelerinde çeşitli problemlere sahip olabilirsiniz. Bu problemi ortadan kaldırabilmek için yazıcınıza ait fünyenin değiştirilmesi gerekmektedir.

Samsung yazıcı tamiri hizmetinde neler sunarız?

Yazıcı tamiri konusunda etkin bir marka olarak birbirinden farklı Samsung model yazıcıları tamir edebilmekteyiz. Her modelin kendine özgü nitelikleri ve özellikleri vardır. Yazıcınız hangi model olursa olsun yaşadığınız probleme yönelik çeşitli çözümler üretebiliriz.

 • Samsung yazıcınızda yer alan problemleri tespit edebilmek için öncelikle ücretsiz kontrol gerçekleştiririz. Ücretsiz kontrol sonrasında yazıcıda yer alan problem konusunda sizi bilgilendiririz.
 • Samsung yazıcınızın sahip olduğu problem veya problemlerin çözülebilmesi için yapılacak olan işlemleri size aktarırız. Bu aktarım sırasında vereceğimizin hizmetin ücretini belirtir ve sizden alacağımız onay doğrultusunda tamir veya bakım işlemine başlarız.
 • Yazıcınızda çok fazla problem varsa ve birden fazla tamir gerekiyorsa size özel indirimli teklifler sunabiliriz.
 • Bize tamir ettirmiş olduğunuz Samsung marka yazıcınıza 90 günlük servis garantisi sunarız. Böylece benzer problemi yaşamanız durumunda tekrar bize ulaşabilir ve ücretsiz bir biçimde konsolu tekrardan tamir ettirebilirsiniz.
 • Yazıcınızda yaşanan problemi çözemezsek herhangi bir ücret talep etmeyiz.

Comments