+90 216 532 23 33

Pantum Yazıcı Tamiri

Elektronik ortamda bulunan belgelerinizi fiziksel ortama aktarmak istiyorsanız yazıcıları kullanırsınız. Yazıcılarda yaşanacak ufak bir problem tüm çalışmalarınızın aksamanısa neden olabilecektir. Bu problemi ortadan kaldıramazsanız işleriniz pek yolunda gitmeyecektir. Yazıcınıza ait problemin ortadan kaldırılmasını istiyorsanız iyi bir yerden teknik servis hizmeti almalısınız.

Üsküdar Bilgisayar olarak size aradığınız kalitede bir teknik servis hizmeti sunabiliriz. Yazıcınızda yaşadığınız problemle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazıcınızı bize teslim ettiğinizde bir problem tespit çalışması yaparak size bilgi veririz. Daha sonra sizden gelen onay ile tamir çalışmasını başlatırız.

Pantum yazıcı tamiri hizmetlerimiz

 • Pantum çok fonksiyonlu yazıcılar: Çok fonksiyonlu yazıcılar fotokopi, baskı, faks ve tarama gibi birden fazla fonksiyona sahiptirler.
 • Pantum lazer yazıcılar: Lazer yazıcılar en verimli, etkili ve hızlı bir biçimde belgelerinizin çıktısını almanıza yardımcı olabilecek makinelerdir.
 • Pantum fotokopi makineleri: Fotokopi makineleri çok fonksiyonlu ve tek fonksiyonlu olarak ikiye ayrılırlar ve genelde karmaşıklık düzeyi yüksek olan cihazlardır.

Pantum marka yazıcınızda yer alan problemin çözülmesi için önce doğru problem tespitinin yapılması gerekir. Yazıcınızın problemi bağlantı problemi ise kabloları değiştirmek yeterlidir. Pantum yazıcınızda yer alan problem daha büyükse bir teknik servis hizmeti almalısınız.

 • Kağıt sıkışması: Kağıt sıkışması yazıcıların büyük bir kısmında görülen bir problemdir. Belge çıkartmak istediğiniz zaman yazıcının makaralarında yer alan ufak bir problem kağıdın sıkışmasına neden olacaktır. Yazıcınızdaki bu problemin ortadan kalmasını istiyorsanız zarar gören makaraların değiştirilmesini sağlamalısınız.
 • Kartuş veya toner ışığının sürekli yanması: Yazıcınızın kartuşunu veya tonerini yeni değiştirmiş olmanıza rağmen yazıcı veya toner ışığı yanmaya devam ediyorsa fünye problemine sahipsiniz demektir. Bu problemin çözülebilmesi için fünyeler değiştirilmelidir.
 • Tarama hataları: Tarama hataları büyük ölçüde donanımsal hatalardan kaynaklanır. Genel olarak bağlantı kablolarını değiştirmek yeterlidir. Kabloların değitirilmesi problemi çözmüyorsa bu durumda yazıcınızda daha teknik bir problem var demektir.
 • Kare baskılar: Yazıcıdan belge çıkartmaya çalışınca harfler yerine kare baskılar ortaya çıkmışsa yazılımsal bir problem var demektir. Yazıcınız çeşitli fontları tanımlayamadığı zaman bu tür bir problem yaşar. Yazıcınızı güncelleyerek bu problemin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.
 • Fünye problemleri: Zaman zaman yazıcınızın fünyelerinde ısınma problemi yer alabilecektir. Fünyeler çeşitli nedenlerden ötürü doğru ısınmadığı zaman yazıcı beklenildiği gibi çalışmaz. Kabloları değiştirmek bu problemin çözülmesini sağlayabilir ama problem çözülmezse daha büyük ve teknik bir sorun var demektir.
 • Kağıt bölmesi problemleri: Yazıcının kağıt bölmesinde kağıt olmasına rağmen “kağıt yok” şeklinde bir uyarı alıyorsanız ilk olarak yazıcı sürücülerini kontrol etmelisiniz. Sürücüleri güncelledikten sonra problem devam ediyorsa yazıcınızda daha farklı bir teknik problemin bulunduğundan emin olabilirsiniz.
 • Kayıp baskılar: Yazıcıdan çıkarttığınız belgeler eksik veya yarımsa kağıt problemi söz konusudur. Yazıcınız kullanmış olduğunuz kağıdın boyutunu algılayamadığı zaman belgeleri tam olarak çıkartamamaktadır. Yazıcınız için doğru kağıtları kullanarak bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

Pantum yazıcı tamiri hizmetinde neler sunarız?

Yazıcı tamiri konusunda etkin bir marka olarak birbirinden farklı Pantum model yazıcıları tamir edebilmekteyiz. Her modelin kendine özgü nitelikleri ve özellikleri vardır. Yazıcınız hangi model olursa olsun yaşadığınız probleme yönelik çeşitli çözümler üretebiliriz.

 • Pantum yazıcınızda yer alan problemleri tespit edebilmek için öncelikle ücretsiz kontrol gerçekleştiririz. Ücretsiz kontrol sonrasında yazıcıda yer alan problem konusunda sizi bilgilendiririz.
 • Pantum yazıcınızın sahip olduğu problem veya problemlerin çözülebilmesi için yapılacak olan işlemleri size aktarırız. Bu aktarım sırasında vereceğimizin hizmetin ücretini belirtir ve sizden alacağımız onay doğrultusunda tamir veya bakım işlemine başlarız.
 • Yazıcınızda çok fazla problem varsa ve birden fazla tamir gerekiyorsa size özel indirimli teklifler sunabiliriz.
 • Bize tamir ettirmiş olduğunuz Pantum marka yazıcınıza 90 günlük servis garantisi sunarız. Böylece benzer problemi yaşamanız durumunda tekrar bize ulaşabilir ve ücretsiz bir biçimde konsolu tekrardan tamir ettirebilirsiniz.
 • Yazıcınızda yaşanan problemi çözemezsek herhangi bir ücret talep etmeyiz.

Comments