+90 216 532 23 33

Oki Yazıcı Tamiri

Dijital ortamda yer alan belgelerinizin fiziksel ortama aktarılması için yazıcılardan faydalanırsınız. Bu cihazlarda yaşayacağınız en ufak problem işlerinizin aksamasına neden olacaktır. Yazıcınızda yer alan problemi çözemezseniz işlerinizin yolunda gitmesini sağlayamazsınız. Kullanmış olduğunuz yazıcıda yer alan problemin hızlı ve etkili bir biçimde çözülmesini istiyorsanız yazıcı tamiri yapan iyi bir yerle çalışmalısınız.

Üsküdar Bilgisayar olarak sorun yaşadığınız yazıcının tamiri için size yardım edebiliriz. Bizimle iletişim kurarak yazıcınızla ilgili neler yapacağımızı öğrenebilirsiniz. Yazıcınızı bize teslim ettiğiniz zaman önce bir kontrol gerçekleştirip problem tespiti yapıp sizi bilgilendiririz. Sizden gelen onay doğrultusunda çalışmalarımıza başlarız.

Oki yazıcı tamiri hizmetlerimiz

 • Oki çok fonksiyonlu yazıcılar: Çok fonksiyonlu yazıcılar fotokopi, baskı, faks ve tarama gibi birden fazla fonksiyona sahiptirler.
 • Oki lazer yazıcılar: Lazer yazıcılar en verimli, etkili ve hızlı bir biçimde belgelerinizin çıktısını almanıza yardımcı olabilecek makinelerdir.
 • Oki fotokopi makineleri: Fotokopi makineleri çok fonksiyonlu ve tek fonksiyonlu olarak ikiye ayrılırlar ve genelde karmaşıklık düzeyi yüksek olan cihazlardır.

Oki marka yazıcınıza ait problemin çözülmesini istiyorsanız öncelikle problemin tespit edilmesini sağlayabilirsiniz. Yazıcınızın problemi bağlantı problemi ise kabloları değiştirmek yeterli olacaktır. Oki yazıcınızda yer alan problem daha teknik çözümler gerektiriyorsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Kağıt sıkışması: Hemen hemen pek çok yazıcıda kağıt sıkışması problemi görülebilir. Belgelerinizi çıkartmak isterken makalarda yaşanabilecek en ufak problem bunun ortaya çıkmasına enden olabilir. Yazıcınızda bu tür bir problem varsa makaraların zarar görmesine neden olmuş olabilirsiniz. Makaraların değiştirilmesi yoluyla yazıcınız eskisi gibi çalışmaya devam edebilecektir.
 • Kartuş veya toner ışığının sürekli yanması: Yazıcınızda kartuşu veya toneri yeni değiştirmiş olmanıza rağmen kartuş veya toner ışığı yanmaya devam ediyorsa fünye problemi söz konusu olabilir. Yazıcınızın çalışmasını sağlamak için fünyelerin değiştirilmesi gerekmektedir.
 • Tarama hataları: Tarama hataları donanımsal hatalardan kaynaklanır. Genel olarak bağlantı kablolarını değiştirmek yeterli olacaktır. Kabloları değiştirmenize rağmen problem devam ediyorsa yazıcınızda incelenmesi gereken daha teknik bir problem var demektir.
 • Kare baskılar: Yazıcınızdan çıkarttığınız belgelerde sadece kare baskılar varsa ilk yapmanız gereken yazılım güncellemesidir. Yazıcınız belirli fontları tanımlayamadığı için bu tür bir hata alırsınız. Yazıcı güncellemesini yapmakta zorlanıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Fünye problemleri: Yazıcınızda fünye problemleri genel olarak ısınma şeklinde görülür. Fünyeler doğru bir biçimde ısınmadığı için yazıcı fonksiyonlu bir biçimde çalışmamaktadır. Bağlantı kablolarının değiştirilmesi çoğu zaman yeterli olmaktadır. Bunu yapmış olmanıza rağmen problem devam ediyorsa daha teknik bir sorun söz konusu demektir.
 • Kağıt bölmesi problemleri: Yazıcınızda kağıt olmasına rağmen “kağıt yok” uyarısı alıyorsanız yazıcınıza ait sürücüleri güncellemelisiniz. Güncellemeden sonra problem devam ediyorsa yazıcınızda teknik bir problem var demektir.
 • Kayıp baskılar: Yazıcınızdan çıkarttığınız belgeler eksik çıkışıyorsa kağıt problemi yaşıyorsunuz demektir. Yazıcınız kağıt boyutunu algılama konusunda sorun yaşadığında bu tür bir sorun ortaya çıkmaktadır. Yazıcınız için her zaman en doğru kağıtları kullanmalısınız.

Oki yazıcı tamiri hizmetinde neler sunarız?

Yazıcı tamiri konusunda etkin bir marka olarak birbirinden farklı Oki model yazıcıları tamir edebilmekteyiz. Her modelin kendine özgü nitelikleri ve özellikleri vardır. Yazıcınız hangi model olursa olsun yaşadığınız probleme yönelik çeşitli çözümler üretebiliriz.

 • Oki yazıcınızda yer alan problemleri tespit edebilmek için öncelikle ücretsiz kontrol gerçekleştiririz. Ücretsiz kontrol sonrasında yazıcıda yer alan problem konusunda sizi bilgilendiririz.
 • Oki yazıcınızın sahip olduğu problem veya problemlerin çözülebilmesi için yapılacak olan işlemleri size aktarırız. Bu aktarım sırasında vereceğimizin hizmetin ücretini belirtir ve sizden alacağımız onay doğrultusunda tamir veya bakım işlemine başlarız.
 • Yazıcınızda çok fazla problem varsa ve birden fazla tamir gerekiyorsa size özel indirimli teklifler sunabiliriz.
 • Bize tamir ettirmiş olduğunuz Oki marka yazıcınıza 90 günlük servis garantisi sunarız. Böylece benzer problemi yaşamanız durumunda tekrar bize ulaşabilir ve ücretsiz bir biçimde konsolu tekrardan tamir ettirebilirsiniz.
 • Yazıcınızda yaşanan problemi çözemezsek herhangi bir ücret talep etmeyiz.

Comments