+90 216 532 23 33

Kyocera Yazıcı Tamiri

Elektronik belgeleri fiziksel ortama aktarmak için yazıcılardan faydalanırız. Bu cihazlarda yaşanabilecek en ufak problemde tüm işlerimizin aksaması söz konusu olmaktadır. Problemi çözmek için harcayacağımız süre fazla olduğunda çok zaman kaybetmiş olursunuz. Yazıcınızda yaşadığınız problemi en hızlı biçimde çözmek istiyorsanız ilk yapmanız gereken güvenilir bir noktadan tamir hizmeti almak olmalıdır.

Üsküdar Bilgisayar olarak size bu konuda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek yazıcınızın problemi konusunda bilgi alabilirsiniz. Bize getirmiş olduğunuz yazıcıda yer alan problemin ne olduğunu size bildiririz. Sizden gelen onay doğrultusunda ise cihazınızı tamir etmeye başlayabiliriz.

Kyocera yazıcı tamiri hizmetlerimiz

 • Kyocera çok fonksiyonlu yazıcılar: Çok fonksiyonlu yazıcılar fotokopi, baskı, faks ve tarama gibi birden fazla fonksiyona sahiptirler.
 • Kyocera lazer yazıcılar: Lazer yazıcılar en verimli, etkili ve hızlı bir biçimde belgelerinizin çıktısını almanıza yardımcı olabilecek makinelerdir.
 • Kyocera fotokopi makineleri: Fotokopi makineleri çok fonksiyonlu ve tek fonksiyonlu olarak ikiye ayrılırlar ve genelde karmaşıklık düzeyi yüksek olan cihazlardır.

Kyocera marka yazıcıda problemin hızlı bir biçimde çözülebilmesi için ilk olarak problemin tespit edilmesi gerekmektedir. Yazıcıda yer alan problem bağlantı kaynaklı problem ise bunu çözmek oldukça basittir. Kabloları çıkartıp takmanız veya değiştirmeniz yeterli olacaktır. Kyocera yazıcınızda problem ne olursa olsun çözüm bulabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Kağıt sıkışması: Bu problem hemen hemen tüm yazıcılarda olabilen bir problemdir. Çıktıların alındığı makaraların kontrol edilmesi gerekir. Yazıcının bu kısımlarında hatalar varsa makaralar zarar görmüş olabilir. Makaraların zarar görmesi ise sürekli kağıt sıkışmasına neden olur.
 • Tarama hataları: Bu hata çoğu zaman bir donanımsal hatadır. Genellikle USB kablosunun değiştirilmesiyle çözülebilir. Ancak USB kablosunu değiştirmenize rağmen problem devam ediyorsa daha teknik bir sorun var demektir. Kablolama konusunda yaptığınız yanlışlar dahi bu problemin ortaya çıkmasına neden olabilecektir.
 • Fünye problemleri: Bazı durumlarda yazıcılarda fünyelerin ısınma problemi ortaya çıkabilmektedir. Bu tür bir sorunla karşılaşırsanız önce yazıcıya ait kabloları kontrol etmelisiniz. Probleminiz çözülmezse yazıcınızın mutlaka teknik kontrolden geçmesi gerekmektedir.
 • Kare baskılar: Çoğu zaman yazıcılarda yaşanan problemler çıkarılması gereken metinler yerine kare baskılar yaparlar. Genellikle yazıcının tanımlayamadığı fontlar olduğu zaman bu problem yaşanmaktadır. Problemi çözebilmek için yazıcınıza ait olan en güncel sürücelerin yüklenmesi gerekmektedir.
 • Kayıp baskılar: Bazı durumlarda sayfanın yarısı basılmışken yarısı basılmamış olabilir. Bu problemin ortaya çıkmasının temel sebebi yazıcının kağıt boyutunu algılamakta güçlük çekmesidir. Yazıcınızın için her zaman kaliteli ve uygun kağıtlar kullanmalısınız.
 • Kağıt bölmesi problemleri:Yazıcının kağıt bölmesinde kağıt olmasına rağmen “kağıt yok” şeklinde hata veriyorsa yazıcınıza ait sürücüleri güncellemeniz gerekebilir. Sürücülerin güncel olduğundan eminseniz bu durumda yazıcınızın teknik olarak kontrol edilmesini sağlamalısınız.
 • Kartuş veya toner ışığının sürekli yanması: Yazıcınıza ait kartuşları veya tonerleri değiştirmiş olmanıza rağmen kartuş veya toner ışığı yanmaya devam ediyorsa bu durumda yazıcınızın fünyelerinde çeşitli problemlere sahip olabilirsiniz. Bu problemi ortadan kaldırabilmek için yazıcınıza ait fünyenin değiştirilmesi gerekmektedir.

Kyocera yazıcı tamiri hizmetinde neler sunarız?

Yazıcı tamiri konusunda etkin bir marka olarak birbirinden farklı Kyocera model yazıcıları tamir edebilmekteyiz. Her modelin kendine özgü nitelikleri ve özellikleri vardır. Yazıcınız hangi model olursa olsun yaşadığınız probleme yönelik çeşitli çözümler üretebiliriz.

 • Kyocera yazıcınızda yer alan problemleri tespit edebilmek için öncelikle ücretsiz kontrol gerçekleştiririz. Ücretsiz kontrol sonrasında yazıcıda yer alan problem konusunda sizi bilgilendiririz.
 • Kyocera yazıcınızın sahip olduğu problem veya problemlerin çözülebilmesi için yapılacak olan işlemleri size aktarırız. Bu aktarım sırasında vereceğimizin hizmetin ücretini belirtir ve sizden alacağımız onay doğrultusunda tamir veya bakım işlemine başlarız.
 • Yazıcınızda çok fazla problem varsa ve birden fazla tamir gerekiyorsa size özel indirimli teklifler sunabiliriz.
 • Bize tamir ettirmiş olduğunuz Kyocera marka yazıcınıza 90 günlük servis garantisi sunarız. Böylece benzer problemi yaşamanız durumunda tekrar bize ulaşabilir ve ücretsiz bir biçimde konsolu tekrardan tamir ettirebilirsiniz.
 • Yazıcınızda yaşanan problemi çözemezsek herhangi bir ücret talep etmeyiz.

Comments