+90 216 532 23 33

Epson Yazıcı Tamiri

Yazıcılar dijital ortamda yer alan belgeleri fiziksel ortama aktarmak için kullandığımız cihazlardır. Bu cihazlarla yaşadığımız ufak bir problem dahi bize zaman kaybettirebilir ve işlerimizin aksamasına neden olabilir. Yazıcıda yer alan problemi çözmeyi başaramazsak çalışmalarımızda ilerleme kaydedemeyiz. Kullandığınız yazıcıda bir problem varsa ve bunu hızlı bir biçimde ortadan kaldırmak istiyorsanız yazıcı tamiri yapan güvenilir bir yerle anlaşmalısınız.

Üsküdar Bilgisayar olarak yazıcınızı tamir etme konusunda size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek sizin için neler yapabileceğimizi öğrenebilirsiniz. Yazıcınızı bize getirmeniz durumunda işlemlere başlamadan önce yazıcıda yer alan problemi size iletiriz. Vereceğiniz onay ile birlikte yazıcınızını tamir etmeye başlarız.

Epson yazıcı tamiri hizmetlerimiz

 • Epson çok fonksiyonlu yazıcılar: Çok fonksiyonlu yazıcılar fotokopi, baskı, faks ve tarama gibi birden fazla fonksiyona sahiptirler.
 • Epson lazer yazıcılar: Lazer yazıcılar en verimli, etkili ve hızlı bir biçimde belgelerinizin çıktısını almanıza yardımcı olabilecek makinelerdir.
 • Epson fotokopi makineleri: Fotokopi makineleri çok fonksiyonlu ve tek fonksiyonlu olarak ikiye ayrılırlar ve genelde karmaşıklık düzeyi yüksek olan cihazlardır.

Epson marka yazıcınızda yer alan problemin çözülebilmesi için öncelikle ilgili problemin tespit edilmesi önemlidir. Yazıcınızda yer alan problem kimi zaman bağlantı problemi olabileceğinden kabloları değiştirmek yeterli olacaktır. Epson yazıcınızda problem daha büyükse ve daha teknik çözümler gerekiyorsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Kağıt sıkışması: Kağıt sıkışması pek çok yazıcıda görülen bir problemdir. Belgeleri çıkartmaya çalıştığınız zaman öncelikli olarak makaralar kontrol edilmelidir. Yazıcınızın makaralarında yer alan problem onların zarar görmesinden kaynaklanabilir. Makaralar zarar görmüşse en çok yaşayacağınız problem kağıtların sıkışması olacaktır.
 • Kartuş veya toner ışığının sürekli yanması: Yazıcınızın kartuşlarını veya tonerlerini değiştirmiş olmanıza rağmen kartuş veya toner ışığı yanmaya devam ederse yazıcıda fünye problemi var demektir. Yazıcınızın eskisi gibi çalışmasını istiyorsanız fünyelerin değiştirilmesini sağlamalısınız.
 • Tarama hataları: Tarama hataları çoğu zaman donanımsal hatalardır. Genel olarak bağlantı kablolarının değiştirilmesi yeterli olur. Kabloları değiştirmiş olmanıza rağmen problem devam ediyorsa bu durumda daha teknik bir problemin varlığından emin olabilirsiniz.
 • Kare baskılar: Yazıcınızdan bir belge çıkartmaya çalıştığınız zaman metinler yerine kare baskılarla karşılaşabilirsiniz. Yazıcınızın belirli fontları tanımlayamadığı başaramadığı zaman bu tür bir sorun ortaya çıkabilir. Problemin ortadan kaldırılması için yazıcınıza ait yazılımların güncellenmesi gereklidir.
 • Fünye problemleri: Yazıcınızda fünyelerle ilgili problem varsa bu ilk olarak kendisini ısınma sorunu olarak gösterecektir. Fünyelerde ısınma sorunu varsa ilk olarak bağlantı kablolarını kontrol etmelisiniz. Bağlantı kablolarını değiştirmek problemin çözülmesini sağlamazsa teknik kontrol gereklidir.
 • Kağıt bölmesi problemleri: Kullandığınız yazıcının kağıt bölmesinde kağıt yer almasına rağmen “kağıt yok” uyarısı alıyorsanız yazıcınıza ait yazılımın güncellenmesi gerekmektedir. Yazıcı sürücülerinin güncel olduğundan eminseniz bu durumda yazıcınızda daha teknik bir problem yer aldığından emin olabilirsiniz.
 • Kayıp baskılar: Yazıcınız belgeleri çıkartırken eksik çıkartıyorsa bu durumda kullandığınız kağıtta bir problem var demektir. Yazıcınız kağıt boyutunu algılama konusunda güçlük çekiyorsa bu sorun ortaya çıkmaktadır. Yazcınızın için her zaman en uygun kağıtları kullanmaya çalışmalısın.

Epson yazıcı tamiri hizmetinde neler sunarız?

Yazıcı tamiri konusunda etkin bir marka olarak birbirinden farklı Epson model yazıcıları tamir edebilmekteyiz. Her modelin kendine özgü nitelikleri ve özellikleri vardır. Yazıcınız hangi model olursa olsun yaşadığınız probleme yönelik çeşitli çözümler üretebiliriz.

 • Epson yazıcınızda yer alan problemleri tespit edebilmek için öncelikle ücretsiz kontrol gerçekleştiririz. Ücretsiz kontrol sonrasında yazıcıda yer alan problem konusunda sizi bilgilendiririz.
 • Epson yazıcınızın sahip olduğu problem veya problemlerin çözülebilmesi için yapılacak olan işlemleri size aktarırız. Bu aktarım sırasında vereceğimizin hizmetin ücretini belirtir ve sizden alacağımız onay doğrultusunda tamir veya bakım işlemine başlarız.
 • Yazıcınızda çok fazla problem varsa ve birden fazla tamir gerekiyorsa size özel indirimli teklifler sunabiliriz.
 • Bize tamir ettirmiş olduğunuz Epson marka yazıcınıza 90 günlük servis garantisi sunarız. Böylece benzer problemi yaşamanız durumunda tekrar bize ulaşabilir ve ücretsiz bir biçimde konsolu tekrardan tamir ettirebilirsiniz.
 • Yazıcınızda yaşanan problemi çözemezsek herhangi bir ücret talep etmeyiz.

Comments