+90 216 532 23 33

Canon Yazıcı Tamiri

Birçok insan yazıcılarını rutin bir biçimde kullanırlar. Çeşitli elektronik belgelerin fiziksel ortama aktarılması için en büyük yardımcımız bilgisayarlarımıza bağlı olarak çalışan yazıcı olarak adlandırılan cihazlardır. Bu cihazlarda yaşanabilecek en ufak problem dahi işlerimizin aksamasına veya zaman kaybetmemize neden olabilecektir. Yaşanan sorunları çözebilmek için güvenilir bir noktadan yazıcı tamir hizmeti almalısınız.

Üsküdar Bilgisayar olarak size bu konuda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek yazıcınızın problemi konusunda bilgi alabilirsiniz. Bize getirmiş olduğunuz yazıcıda yer alan problemin ne olduğunu size bildiririz. Sizden gelen onay doğrultusunda ise cihazınızı tamir etmeye başlayabiliriz.

Canon yazıcı tamiri hizmetlerimiz

  • Canon çok fonksiyonlu yazıcılar: Çok fonksiyonlu yazıcılar fotokopi, baskı, faks ve tarama gibi birden fazla fonksiyona sahiptirler.
  • Canon lazer yazıcılar: Lazer yazıcılar en verimli, etkili ve hızlı bir biçimde belgelerinizin çıktısını almanıza yardımcı olabilecek makinelerdir.
  • Canon fotokopi makineleri: Fotokopi makineleri çok fonksiyonlu ve tek fonksiyonlu olarak ikiye ayrılırlar ve genelde karmaşıklık düzeyi yüksek olan cihazlardır.

Canon yazıcıları çok geniş fonksiyonlara sahip fazlasıyla esnek kullanım olanakları bulunan cihazlardır. Sahip olduğu özellikler sayesinde fotokopi çekebilir, belge tarayabilir, belge çıkartabilir ve faks çekebilir. Çalışma alanınızda yerden tasarruf etmenizi sağlayabilecek bir makinedir. Eğer evinizde veya ofisinizde yer konusunda sıkıntı yaşıyorsanız yazıcılar sizin için hayat kurtarıcı olacaktır.

Canon yazıcınız arızalanmış ise arızaya neden olan etkenin ne olduğunu anlamak gerekmektedir. Problem bağlantı yerlerinde olabileceği gibi farklı elektronik yönlerinde de olabilecektir. Bununla birlikte yazıcınıza kağıt sıkışmışsa bunu çıkartmak için özel ekipmanlar gerekebilecektir. Canon yazıcıda problem ne olursa olsun bizimle iletişime geçip bir çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.

Üsküdar Bilgisayar olarak onarımını gerçekleştireceğimiz yazıcılar için müşterinin karşılayabileceği en uygun fiyatı onlara sunmaya çalışırız. Tamir edilmesi gereken bir yazıcınız varsa bunun için sabit bir fiyat belirler ve buna göre çalışırız. Yapacağımız her işlemi sizden onay aldıktan sonra gerçekleştiririz. Böylece en etkili ve verimli bir biçimde onarım hizmetimizi sunmaya çalışırız.

Canon yazıcınızın uzun bir süre boyunca işlevsel kalmasını sağlayabilmek için çaba gösteririz. Canon marka yazıcınızın modeli ne olursa olsun bizimle iletişime geçip onarılıp onarılamayacağını öğrenebilirsiniz.

Canon yazıcı tamiri hizmetinde neler sunarız?

Yazıcı tamiri konusunda etkin bir marka olarak birbirinden farklı Canon model yazıcıları tamir edebilmekteyiz. Her modelin kendine özgü nitelikleri ve özellikleri vardır. Yazıcınız hangi model olursa olsun yaşadığınız probleme yönelik çeşitli çözümler üretebiliriz.

  • Cano yazıcınızda yer alan problemleri tespit edebilmek için öncelikle ücretsiz kontrol gerçekleştiririz. Ücretsiz kontrol sonrasında yazıcıda yer alan problem konusunda sizi bilgilendiririz.
  • Canon yazıcınızın sahip olduğu problem veya problemlerin çözülebilmesi için yapılacak olan işlemleri size aktarırız. Bu aktarım sırasında vereceğimizin hizmetin ücretini belirtir ve sizden alacağımız onay doğrultusunda tamir veya bakım işlemine başlarız.
  • Yazıcınızda çok fazla problem varsa ve birden fazla tamir gerekiyorsa size özel indirimli teklifler sunabiliriz.
  • Bize tamir ettirmiş olduğunuz Canon marka yazıcınıza 90 günlük servis garantisi sunarız. Böylece benzer problemi yaşamanız durumunda tekrar bize ulaşabilir ve ücretsiz bir biçimde konsolu tekrardan tamir ettirebilirsiniz.
  • Yazıcınızda yaşanan problemi çözemezsek herhangi bir ücret talep etmeyiz.

Comments