+90 216 532 23 33

Yazıcı Tamiri

Bozulan veya baskı yapmayan yazıcınız için kaliteli hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken Üsküdar Bilgisayar ile iletişime geçmektir. Sahip olduğunuz yazıcı, fotokopi makinesi veya tarayıcıda yer alan sorunları sizin için ücretsiz olarak tespit edebiliriz. Bizimle iletişime geçip bizden hizmet aldığınız zaman tamir olan cihazınızın uzun süre size yardımcı olabileceğinden emin olabilirsiniz.

Yardımcı olabileceğimiz yazıcı tamir hizmetleri

  • Fotokopi makineleri: Sürekli bozulan bir fotokopi makinesine mi sahipsiniz? Bunun sebebi fotokopi makinenizde bulunan arıza değil defalarca götürmüş olduğumuz tamir servisi olabilir. Üsküdar Bilgisayar birçok farklı marka yazıcıyı tamir edebilme becerisine sahiptir. Sorununuz ne olursa olsun gerçekleştirilecek kontrollerden sonra en uygun çözümün ne olacağını size aktarırız. Bizimle iletişime geçip fotokopi makinenizin tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Yazıcılar: Yazıcınız işletmelere özel veya ev kullanıcılarına özel bir ürün olabilir. Bakım veya tamir gibi durumlarda acele etmenize çok gerek yoktur. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve arızalı olan yazıcıyı bize göstermektir. Yazıcıda yer alan problemin çok daha büyük bir probleme dönüşmeden ortadan kalkmasını sağlayabiliriz.
  • Tarayıcılar: Tarayıcınız son zamanlarda çok garip tepkiler mi veriyor? Size bu konuda yardımcı olabiliriz. Tarayıcınızı bize getirdiğiniz zaman onun bakımını ve tamirini yapabiliriz. Makinenizin tekrar çalışmasını sağlarız ve böylece önemli belgelerinizi veya fotoğraflarınızı taramaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Fotokopi makinesi, yazıcı veya tarayıcı cihazlarında çeşitli sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunlar ortadan kaldırıldıktan sonra tekrar sorun yaşamak istemiyorsanız onun en iyi şekilde tamir olduğundan emin olmalısınız. Bunun için ihtiyacınız olan hizmeti size sunabiliriz..

Comments