Veri Kurtarma

Üsküdar bilgisayar olarak ofisimizde veri kurtarma işlemler gerçekleştiriyoruz. Veri kurtarma işlemi titizlik ile üretilmesi gereken bir işlemdir. Bu konuda firmamızı farklı kılan şey ise veri kurtarma konusunda ücretsiz teşhis yapıyor olmamızdır. Daha sonrasında ise bu hizmet için uygun fiyat garantisi ve yüksek başarı oranı sunmaktayız. Elektronik aletler zamanla bozulabilmektedir. Bozulan elektronik aletlerinizde kalan verileriniz için endişelenmenize gerek yok. Firmamıza ulaşarak bilgisayarınızdaki ya da telefonunuzdaki verileri kurtarmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Bu işlemi harici bir sabit diske veya daha farklı bir depolama alanına kopyalayarak yapmaktayız. Aynı zamanda dilerseniz bozulmuş veya çökmüş cihazınızın takip işlemini de yapabiliriz. Veri kurtarma işlemine ait olan ücret işin ağırlığına göre farklılık gösterebilmektedir.

Veri kurtarma işleminde bizi farklı kılan nedir?

  • Çalışmalarımızın tümünü ofisimizde gerçekleştiririz. Bu hızlı bir biçimde sizlere hizmet sunabilmemiz için büyük bir avantajken aynı zamanda ihtiyacınız olduğu zaman bizlere ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır. Veri kurtarma hizmeti almak için ofisimize her zaman gelebilir aklınıza herhangi bir sorun varsa yanıtlarını bulabilirsiniz.
  • Veri kurtarma hizmetinin fiyatı konusunda dürüstüz. Cihazınızı firmamıza getirerek verilerin bulunduğu depolama aygıtındaki problemin teşhis edilme sürecinde sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Bu işlem sonrasında çıkacak olan sonuca göre işlem bedeli beliriyoruz.
  • Büyük ölçekteki veri kurtarma işlemlerini gerçekleştirebiliriz.Ofisimizde büyük ölçekteki veri kurtarma işlemlerini özenle yapmaktayız. Aynı zamanda sabit disklerden harici disklere kadar pek çok depolama aygıtından veri kurtarma işlemini de gerçekleştirmekteyiz.
  • Çöken bir sunucuya mı sahipsiniz?Yaşadığınız bu tarz sorunlarda sizlere verilerinizi kurtarma konusunda yardımcı olmaktayız. NAS diski, RAID sunucu, drobo veya diğer sunucu disk sistemlerinden yararlanıyor olmanız fark etmeksizin mekanik her türlü problemi tespit edebiliyor ve verilerinizi kurtarabiliyoruz. Karşımıza çıkabilecek zorluklara karşı fazlasıyla donanımlı bir firmayız.
  • Veri yoksa ücret de yoktur.Cihazınızdaki depolama aygıtında bulunan verileri kurtarmayı başaramazsak herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.
  • Veri kurtarma hizmetini en uygun fiyatla sunarız.Bir diskten veri kurtarmaya çalışırken size yansıyacak olan ücretin en düşük seviyede olması için elimizden geleni yapmaktayız. Ücret belirleme süreci yapacağımız data kurtarma işleminin zorluğuna ve büyüklüğüne göre değişmektedir. İşin boyutu çok büyük olsa dahi olabildiğince en düşük fiyatı söylemeye çalışmaktayız.

Yavaşlayan veya donan bilgisayarı düzeltme işlemini nasıl yaparız?

  1. Cihazınızı sabit diskinizi, harici diskinizi veya diğer depolama aygıtınızı Üsküdar Bilgisayar ofisine getirerek ya da bize ulaşarak veri kurtarma yapılacak olan cihazı uygun olduğunuz bir zaman diliminde evinizden alıyoruz.
  2. Teslim aldığımız ürünün önce sorununun ne olduğunu anlamaya çalışmaktayız daha sonra data kurtarma işlemine ihtiyaç duyuyor ise bu konuda bir ücret çıkarılmaktadır. Yapılacak işlemin büyüklüğüne göre fiyat değişiklik göstermektedir.
  3. Sizden alacağımız onay sonrasında ise veri kurtarma işlemine başlamaktayız. Verilerinizi sabit bir diske aktarmamızı istiyorsanız bu diski yanınızda getirmeniz ya da satın almanız gerekmektedir.
  4. Veri kurtarma işleminde firmamız olarak başarı oranımız çok yüksektir. Fakat olur da verilerinizi kurtaramazsak eğer sizlerden hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Veri yoksa ücret de yok anlayışıyla çalışmaktayız.
Open chat
Bize WhatsApp'ten ulaşın!