+90 216 532 23 33

Windows 7/8/10 Hizmetleri

Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 yüklü bilgisayarınızda yazılımsal sıkıntılar yaşıyorsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz. Bugüne kadar Windows işletim sistemlerine ait yüzlerce hatayı düzelterek müşterilerimize hizmet sunduk. Bize ulaşarak bilgisayarınızı ücretsiz olarak kontrol ettirebilir ve soruna yönelik en uygun çözümü en uygun fiyatla birlikte alabilirsiniz. Eğer dilerseniz sizin için yeni Windows kurulumu da gerçekleştirebiliriz.

Çözüm bulabildiğimiz Windows işletim sistemi problemleri

  • Windows işletim sistemi yükseltme
  • Windows 7/8/10 güncelleştirme yükleme
  • Windows 7/8/10 programlarının çalışmaması
  • Güncelleştirme sonrası yavaş çalışan Windows işletim sistemi
  • Windows işletim sistemini yükleyememe
  • Yazıcı ve buna benzer aygıtların yazılımsal sebeplerden ötürü çalışmaması
  • Windows 10 sürücülerinin yüklenememesi

Windows 10’da sorun yaşarsam Windows 7/8’e geçmeli miyim?

Bu soru aklınıza geliyorsa sizi tebrik ederiz çünkü çok iyi bir soru ve biz bu soruyla sıklıkla karşılaşmaktayız. Eğer bilmiyorsanız hatırlatmak isteriz, Microsoft bir süre sonra eski işletim sistemlerine desteği kesmektedir. Daha sonra problem yaşamak istemiyorsanız Windows 10 kullanmaya devam etmelisiniz. Ancak bilgisayarınızın donanımsal yapısı Windows 7’de daha iyi performans verebilecek niteliklere sahipse Windows 7’ye geçmenizi öneririz.

Üsküdar Bilgisayar yaşadığınız Windows işletim sistemi problemlerinin neler olduğunu saptama konusunda size ücretsiz bir biçimde yardımcı olacaktır. Kullanmakta olduğunuz işletim sistemi verimli bir biçimde kullanılabilir mi? Yoksa yeni bir kurulum mu gerçekleştirilmelidir? Bunun bilgisini size sunarız ve sizden gelen onay doğrultusunda mevcut sistemi çalışır halde korumaya veya yeni kurulum yapmaya çalışırız.