Yükleniyor...

Veri Kurtarma

Üsküdar Bilgisayar olarak veri kurtarma işlemlerini ofisimizde gerçekleştiririz. Veri kurtarma konusunda bizi farklı kılan probleminize ücretsiz teşhis yapmamız, alacağınız hizmet için en kabul edilebilir fiyatı ve yüksek başarı oranı sunmamızdır.
Bilgisayarınız çöktüyse panik yapmayın. Bize ulaşarak bilgisayarınızdaki verileri kurtarma şansına sahip olabilirsiniz. Dosyalarınız harici bir sabit diske veya daha farklı bir depolama alanına kopyalanır. Aynı zamanda isteğinize bağlı olarak bilgisayarınızı tamir edebilir ve dosyalarınızı bilgisayarınızın yeni haline taşıyabiliriz. Veri kurtarma hizmetine ait fiyat işin ağırlığına göre değişiklik göstermektedir.

Veri kurtarma işleminde bizi farklı kılan nedir?

 • Çalışmalarımızı ofisimizde gerçekleştiririz. Bu büyük bir avantajdır çünkü hızlı bir biçimde hizmet sunabilmemizi sağlamaktadır. Ayrıca veri kurtarma hizmeti alan sizlerin dilediğiniz zaman bize ulaşmayı başarmanıza yardımcı olmaktadır.
 • Veri kurtarma hizmetinin fiyatı konusunda dürüstüz. Verilerin bulunduğu depolama aygıtındaki problemin teşhisi için ekstra ücret ödemezsiniz. Yapacağımız ücretsiz teşhis işlemiyle veri kurtarma hizmetinin ne kadar maliyetinin olacağını size bildiririz. Bu fiyat sabit fiyat olmakla birlikte herhangi ek ücret söz konusu değildir.
 • Büyük ölçekteki veri kurtarma işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Ofisimizde daha çok küçük yazılımsal veri kurtarma işlemlerini gerçekleştirsek bile aynı özveriyle büyük ölçekteki veri kurtarma işlemlerini de yapabilmekteyiz. Sabit disklerden harici disklere kadar pek çok depolama aygıtından veri kurtarmayı başarabiliriz.
 • Çöken bir sunucuya mı sahipsiniz? Size verilerinizi kurtarma konusunda yardımcı olabiliriz. NAS diski, RAID sunucu, drobo veya diğer sunucu disk sistemlerinden yararlanıyor olabilirsiniz. Mekanik her türlü problemi tespit edebilir ve verileri kurtarmaya çalışabiliriz. Karşımıza çıkabilecek zorluklara karşı fazlasıyla hazırlıklıyız.
 • Veri yoksa ücret de yoktur. Sahip olduğunuz depolama aygıtında verileri kurtarmayı başaramazsak herhangi bir ücret talep etmeyiz.
 • Veri kurtarma hizmetini en uygun fiyatla sunarız. Bir diskten veri kurtarmaya çalışırken size yansıyacak maliyetin en düşük seviyede olmasını sağlarız. Fiyatlandırma işlemini yapacağımız veri kurtarma işleminin zorluğuna ve büyüklüğüne göre belirleriz. İşin boyutu çok büyük olsa dahi olabildiğince en düşük fiyata sadık kalmaya çalışırız.

Yavaşlayan veya donan bilgisayarı düzeltme işlemini nasıl yaparız?

 1. Bilgisayarınızı, sabit diskinizi, harici diskinizi veya diğer depolama aygıtınızı Üsküdar Bilgisayar ofisine getirin veya bize ulaşarak veri kurtarma yapılacak olan cihazı evinizden veya ofisinizden teslim almamıza izin verin.
 2. Bize teslim etmiş ettiğiniz cihaz veya aygıt üzerinde gerçekleştireceğimiz ücretsiz teşhis sonrası veri kurtarma işleminin maliyetinin ne olacağını öğrenin. Maliyet sabit fiyatta olacaktır, ek veya gizli herhangi bir ücret bulunmayacaktır. Fiyat hoşunuza gitmezse bizim açımızdan hiçbir problem olmayacaktır. Büyük bir memnuniyetle ücretsiz teşhis işlemini gerçekleştiririz.
 3. Sizden alacağımız onay sonrasında veri kurtarma işlemine başlarız. Kurtarılacak verilerin başka bir diske aktarılmasını istiyorsanız sabit disk veya bir harici disk satın almayı düşünebilirsiniz. Satın aldığınız diski bize teslim etmeniz durumunda kurtardığımız verileri bu diske aktarabiliriz.
 4. Veri kurtarma işlemlerinde başarı oranımız yüksek olsa bile bazı durumlarda dosyalarınızı kurtarmamız mümkün olmayabilir. Eğer herhangi bir dosya kurtarmayı başaramazsak hizmet bedeli almayız. Veri yoksa ücret de yok prensibiyle çalışmaktayız.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!