MacBook Tamiri

Günümüzde çokça kullanılan Apple MacBook cihazları bazı sebeplerden dolayı problem ve sıkıntı çıkarabilmekte ve arızalanmaktadır. Bu durumda firmamız bünyesinde çalışan işinde çok iyi olan tamir ekibimiz ile MacBook tamiri hizmeti vermekteyiz. Aynı şekilde sahip olduğunuz iMac cihazlarınızda ki problemleri de iMac tamiri hizmetimiz ile kolayca çözmekteyiz.

Firmamızın yaptığı bu hizmet ile MacBook ve iMac cihazlarınız ilk alındığı güne dönecektir. Bütün onarım işlerinin yanında firma olarak birçok bakım hizmeti de sunmaktayız. Bu bakım hizmetinde cihazınızın içeriği temizlenerek tozdan kurtarılır bu da devamında bilgisayarınızın ısınmasını en aza indirir. Bu hizmetlerimiz MacBook cihazlarının tüm modellerinde geçerlidir.

Yaygın MacBook Sorunları

Günümüzde MacBook ve iMac cihazlarını kullanan kişilerin sıklıkla karşılaştıkları sorunlar şunlardır;

 • Başlatma sorunu – düzgün bir ön yükleme yapılmazsa gri bir ekran açılıyor veya hemen geri kapanıyor.
 • Ekran sorunu – ekranda ölü pikseller var
 • Grafik kartı problemi – hasar gören grafik kartı yüzünden MacBook başlatılamaz.
 • Yükleniyor simgesinin sık çıkması –  kullanılan uygulamalar çalışmaya devam eder ve bilgisayarınızı ısıtır aynı samanda bu simge çıkar.
 • Su problemi – herhangi bir sebepten dolayı MacBook su almış ve hasar oluşmuş.
 • Hoparlör arızası – MacBookunuzdan ses bozuk veya hiç gelememesi
 • Virüs problemi – bir sebepten bilgisayarınıza virüs bulaşması
 • Batarya sorunu – piliniz hızlı bitiyorsa veya çok geç şarj olması.
 • Şarj kablosu veya soket sorunu – şarj kablosunda oluşacak bir problem veya şarj soketindeki problemden dolayı şarj vermiyor.
 • İnternete bağlanma sorunu – MacBook cihazınızın Wifi bölümünde hiçbir kablosuz ağ gözükmemesi.
 • Düşürme sonrası sorunlar – cihazınız yere düştü veya bir yere çarptıktan son takılma kasması, çalışmaması veya görüntü gelmemesi

Bu gibi birçok sorunu firmamız MacBook tamiri hizmeti ile sizi mağdur etmeden çözmektedir.

Anakart / Logicboard Tamir

Anakart bilgisayarınızın en önemli parçalarından birisidir. Anakart sorunları cihaz sahiplerinin kendi başlarına çözebilecekleri bir problem değildir. Firmamız bünyesinde yaptığımız MacBook tamiri hizmeti ile kısa devre problemler, virüs problemleri, su kaçması gibi problemler ve grafik hataları gibi durumlardan ortaya çıkan anakart arızalarına gelişmiş tamir ekibimiz ile hızlı bir hasar tespitinin ardından tamir işlemi başlar. Bu problemlerin hasarın ve arızasına uygun bir çözüm yolu üretilir bu yollar yeni bir anakart ile değişim veya onarımdır.

Ekran Hasar Tamir

MacBookunuzun düşürme çarpma veya başka bir sebepten dolayı ekranında hasara yol açmışsanız firmamız yardımınıza koşuyor. Cihazınızın ekranı kırık veya çatlaksa bu yüzden ekranında renk kaymaları veya grileşme gibi belirtiler görürseniz tamir servisimize getirerek hızlı ve kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Bu gibi durumlarda firmamız ekranlarınızı yeni ve orijinal bir ekran ile değiştirir veya olasılığı varsa onarımda yapabilmekteyiz.

Su Hasar Tamir

Çok sık rastlanan bir hasar türü olan su ile hasar durumu bilgisayarınızın için kötü bir durumdur. Bilgisayarınıza dökülen su veya sıvı içecekler bilgisayarınıza ciddi zararlar verebilmektedir. Dökülen sıvının miktarına bakılmaksızın ki bu bir damlada olabilir cihazınızın kısa devre olmasını sağlayabilir. Bu yüzden zaman kaybetmeden cihazınızı firmamızın servisine getirerek teknisyenlerimizin deneyimleri sayesinde arıza gören ve sudan etkilenmiş parçaları onarabilir veya cihazınızdaki karttaki yongaları kapasitörleri ve diğer zarar gören parçaları değiştirebilirler.

Grafik Onarım

MacBook cihazlarınızın grafik kartı veya grafik yongasına bağlı olarak bazı problem ve sebeplerden ötürü ekranınızda renk kaymaları, ölü pikseller, lekelenmeler, solukluk, olabilir. Bu gibi belirtiler grafik onarımı gerektiren bir durumdur aynı zamanda MacBook cihazınızın uygulamaları açarken geç açması veya çökmesi de grafik problemi olabilir. Firmamız işlerinde iyi olan teknisyenlerimiz ile hasarı tespit edip, grafik kartını, grafik ünitesindeki devreleri veya son çare çipi değiştirmek durumundadır.

Klavye Arızalı

MacBook cihazınızın klavyesindeki tuşlarda yaşanılan bir sorunun birçok sebebi olabilir. Bu sebepler arasında çok tozlanma, sıvı alımı veya kullanıma bağlı olarak gelişen durumlardan dolayı bozulmalar olabilir. Firmamız ise teknisyenleri ile klavyeyi hemen değiştirir.

Sabit Disk Arızalı

MacBook cihazınız sabit diski arızalı ise geç açılma, kasma veya çökme gibi belirtiler gösterir. Bu belirtileri gösteren sabit disk arızalarını firmamız onarım veya sabit disk değişiminin yanında SSD kullanımı da yapmaktadır.

MacBook Tamiri Hizmetlerimiz

MacBook Tamiri ile iMac tamiri hizmetlerimizin sizlerin istek ve ihtiyaçlarınıza göre evlerinizden teslim alma veya firmamıza gelerek başlar. Cihazlarınızdaki problem tespit edildikten sonra sizlere bilgilendirilir. Bu bilgi dâhilinde onay verirseniz teknisyenlerimiz tamir işlemine başlar.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!