Yükleniyor...

MacBook Tamiri

Macbook tamiri hizmetlerimiz arızalı olan cihazınızın sorun tespit ve hızlı tamirini içermektedir. Apple MacBook’unuz arızalı mı? Endişeye gerek yok, Uzman ekibimiz bu tür cihazlara çok aşinadır ve size hızlı bir MacBook onarımı sunabilir. 

MacBook’unuz sadece tamir edilmekle kalmayacak, aynı zamanda içeriden temizlenecek ve tozu alınacaktır. Bu, aşırı ısınma ve diğer kusur riskini en aza indirir. Arızalı cihazınızı bize gönderebilir veya getirebilirsiniz. Tüm modeller için onarım sunuyoruz: MacBook, MacBook Pro, MacBook Air. MacBook’unuzu teknisyenlerimize kontrol ettirin. Onarım neredeyse her zaman yenisini satın almaktan daha ucuzdur.

Yaygın Macbook Sorunları

Yaygın Macbook tamiri sorunları aşağıda listelenmiştir. Bu sorunlara sahip bir cihazınız varsa bize gelebilirsiniz. Sorunlarınızı çözmekten mutluluk duyarız.

 • Ekran Hasarı – Ekran bozuk, veya ölü pikselleri var
 • Grafik kartı – Çizilme veya bozulma var. Veya MacBook artık başlamaz
 • Ekran camı – MacBook’unuzun ekran camı kırılmış veya çatlamış
 • Su Hasarı – MacBook’ta sıvı hasarı var
 • Hoparlör – MacBook’ta ses yok, ses çok düşük
 • Yazılım hatası – Cihaz çok yavaş veya bir hata mesajı görünüyor
 • Virüs – MacBook’unuza virüs bulaştığından şüpheleniyorsunuz
 • Pil değiştirme – pil artık uzun sürmüyor veya hiç şarj olmuyor
 • Şarj soketi / bağlantısı – elektrik prizinin teması gevşek ve cihazı artık şarj edemezsiniz
 • başlamıyor – MacBook hiç başlamıyor veya başladıktan hemen sonra kapanıyor
 • Düşme Hasarı – MacBook’unuzu düşürdünüz ve o zamandan beri çalışmıyor
 • takılıyor – cihaz başlıyor ancak görüntü yok
 • Sabit sürücü arızalı – ayrıca tarafımızdan bir SSD sabit sürücü taktırabilirsiniz. SSD, normal bir sabit sürücüden daha hızlıdır.

ANAKART / LOGICBOARD TAMİR

Macbook tamiri hizmetlerimizde cihazınızın anakartını tamir edebilir ya da orijinal olan yenisi ile değiştirebiliriz. MacBook’larda ve iMac’lerde birçok donanım hatası, mantık kartındaki bir hataya dayanmaktadır. Örneğin kısa devre veya oksidasyon nedeniyle su hasarı olması durumunda, hatalı bir grafik yongası nedeniyle grafik hataları olması durumunda ve özellikle daha yeni cihazlarda ayrıca hatalı USB bağlantıları nedeniyle. Uzmanlarımız bileşen bazlı onarımlar yapabilir – başka bir deyişle, eksiksiz bir mantık kartını değiştirmeden önce cihazınızı her zaman onararak kurtarmaya çalışırız. Bu sizin için daha sürdürülebilir ve hepsinden önemlisi çok daha ekonomiktir.

EKRAN HASAR TAMİR

Kırık bir Apple  ekranı veya çatlak ve çatlakların olduğu bir ekran en belirgin problemlerdir. Yaygın bir hata, ekranın tam anlamıyla sütlü, sisli veya bulutlu olduğu durumdur. Bazı noktalar, çizgiler veya piksel hataları, hatalı bir grafik kartından da kaynaklanabilir. Macbook tamiri ile tüm Apple MacBook’lar için Apple  ekranlarını/ekran gruplarını değiştirebiliriz. Bazı durumlarda, stoklarımızda çok daha ucuz olan çok iyi kullanılmış ürünlerimiz bile var. Ve en iyi senaryoda, ekranları bile onarabiliriz.

SU HASAR TAMİR

Su hasarı durumunda, ciddi oksidasyonu önlemek için hızlı hareket etmek önemlidir. Bu nedenle: Güç kablosunu hemen çıkarın! Sıvı hasarı durumunda , önce tüm bilgisayar etkilenebilir. Su, kahve, çay veya bira içeri girip girmediği önemli değil. En küçük damlalar bile (temizleme spreyinden de) kısa devreye neden olabilir. 
Teknisyenlerimiz bu nedenle Apple ürünlerinin bileşen tabanlı onarımlarında uzmanlaşmıştır – başka bir deyişle, karttaki yongaları, kapasitörleri ve diğer arızalı bileşenleri değiştirebilirler.

GRAFİK ONARIM

Grafik kartı veya grafik yongasıyla ilgili bir sorun, kendisini çeşitli şekillerde gösterir. Çizgiler, noktalar, renkli alanlar, pikseller, bölünmüş, siyah veya beyaz ekran bir gösterge olabilir. Ancak olması gerekmez. Ait çökmelerin MacBook yavaş açılmasından veya programların çalıştırılması, yüksek sesle ve sürekli fan gürültüsü de grafik sorunları gösterebilir.
Macbook tamiri ile gerçek bir çip değişimi gerçekleştirebiliyoruz. Veya grafik ünitenizdeki elektrik devresi gibi diğer arızalı bileşenleri değiştirebiliyoruz.

KLAVYE ARIZALI

MacBook’unuzdaki klavye arızalı mı? Bir veya daha fazla tuş artık çalışmıyor mu? Arızalı klavyeyi değiştireceğiz.

SABİT DİSK ARIZALI

MacBook kilitleniyor mu? Düzgün başlamıyor mu? veya daha fazla kapasiteye sahip bir sabit disk istiyorsunuz. Ayrıca SSD kurulumu da sunuyoruz.

Macbook tamiri hizmetlerimiz

Macbook tamiri hizmetlerimiz cihazınızın evinizden ücretsiz teslim alınması ile başlar. Uzman ekibimiz sorun tespiti yapar ve sizi arar. Aramada sorun, çözüm ve maliyet hakkında bilgilendirilirsiniz.

Onay verdiğinizde tamiri işlemi başlayacaktır. Tamir sona erdiğinde size haber vereceğiz. İsterseniz kendiniz alabilir isterseniz de ücretsiz teslimat hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Randevu Alın   Open chat
   Bize WhatsApp'ten ulaşın!