Laptop Ekran Değişimi

Laptop Ekran Değişimi resim 2021 07 10 053718

Laptopunuzun ekranı çizildi ya da hasar mı gördü? Laptop ekranını en kısa sürede değiştirip size teslim etmemiz mümkündür. Ekran değişimi veya tamiri için sabit fiyat garantisi sunmaktayız. Kaliteli ekranlarla yapılacak olan değişimden sonra laptopunuz ilk günkü yeniliğe sahip olacaktır. Laptop ekranları zamanla yıpranma gösterebilmektedir. Bu yıpranma boyutu arttığında artık laptopunuzdan yeterli verimi alamamaya başlamanız çok normaldir. Bu gibi durumlarda sorun ekrandan kaynaklanıyorsa yapılacak en doğru hareket laptop ekran değişimi olacaktır. Laptop ekranını kısa süre içerisinde değiştirip sabit fiyat veren firmamızı tercih ettiğinizde en iyi performansı alacağınıza emin olabilirsiniz.

Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Laptop ekran değişimi işlemi oldukça dikkat gerektiren bir işlemdir. Bu işlem sırasında laptopun ana hatlarına zarar gelmemesi gerekmektedir. Laptop değişimi şu şekilde yapılmaktadır:

 • Laptop ekranı değişirken öncelikle müşterinin talebi doğrultusunda ikinci el ya da orijinal ekran takılmasına karar verilir. Bu durumda her zaman orijinal ekran daha doğru sonuç verecektir.
 • Değişim başladıktan ve teslim süreci başladığında siz değerli müşterilerimiz için 90 günlük bir garanti sunulmaktadır.
 • Laptopunuzla uyumlu ekran stoklarımızda mevcut ise değişim süreci anında başlar fakat ekran stoklarda mevcut değişse ekranın gelme süresi de işleme eklenmektedir.
 • Laptop ekranı değiştirilmediği zaman firma olarak ücret talep etmeyiz.

Laptop ekranı değiştirme süreci bu şekilde gerçekleşmektedir. İşlem anında firmamız tarafından gerçekleşecek tüm sorunları firmamız karşılamaktadır. Gönül rahatlığı ile laptopunuzu bize getirebilir ve ekranını değiştirebilirsiniz.

Laptop Ekran Değişimi Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Laptop ekran değişimi oldukça dikkat gerektiren bir işlemdir. Yapılacak herhangi bir hatada ana kart ve bilgisayarın birçok donanımı zarar görebilmektedir. Bu gibi sorunları yaşamamak adına ekran değişimi yapan firmamız işinde usta kişiler ile çalışmaktadır. Ekran değişiminizi yapacak tüm ekip arkadaşlarımız bu konuda donanım sahibidir. Bu konuda yaşanacak herhangi bir sorunu firmamız kendi cebinden karşılamaktadır. 

Ekran değişimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise orijinal ya da orijinale yakın olan ekranların kullanılmasıdır. Kötü ya da çıkma ekranlar bilgisayarınızla uyum sağlamayacağı için sadece geçici bir çözüm olarak kalmaktadır. Bu gibi sorunları yaşamamak için imkanlar doğrultusunda ilk olarak orijinal ekranlar tercih edilmesi önerilmektedir. Fakat bunu karşılayacak durumunuz olmadığı takdirde mutlaka orijinale yakın ekran taktırmanız önerilmektedir.

Çözüm Bulabildiğimiz Laptop Ekranı Problemleri

Laptop ekranının hasar görmesi birçok nedenden kaynaklanabilmektedir. Firmamız olarak çözüm bulabildiğimiz ekran problemleri ise şunlardır:

 • Kırık ekran
 • Loş ya da karanlık ekran
 • Görüntü kalitesinden uzak soluk ekran
 • Yetersiz aydınlatma ışığı
 • Ekranda yanıp sönmeler
 • Görüntü yetersizliği
 • Görüntünün gidip gelmesi
 • Ekranda oluşan çizgiler
 • Piksel problemi
 • Bulanıklaşmış görüntü problemi

Firmamız olarak tespit edip çözüme kavuşturduğumuz başlıca sorunlar bunlardır. Detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçerek sorununuzu bildirmeniz sizler için çözüm üretmemiz için yeterli olacaktır. Laptop ekran değişimi konusunda kendimize güveniyoruz.

Laptop Ekran Değişimi Fiyatlandırılması

Laptop ekran değişimi fiyatlandırılması değişen fiyatlardan dolayı net değildir. Her cihazın markası ve ekran fiyatı da aynı değildir. Bundan dolayı fiyatlandırma yaparken firmamız güncel fiyatlara göre hareket etmektedir. Sizlere daha iyi bir hizmet sunmak adına fiyatları en düşük seviyede tutmak isteyen firmamız bunun için yoğun çaba göstermektedir. Laptop ekran değişimi yaptırmak ve net bir fiyat almak adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Laptop Ekran Değişim ProblemleriFiyatlandırma
Kırık EkranKırık ekran fiyatlandırılması değiştirilecek ekrana göre değişiklik göstermektedir.
Loş ya da karanlık ekranLoş ya da karanlık ekran problemleri kısmen ekran değiştirilmeden de çözülebilmektedir. Bunun için net fiyat vermek doğru olmamaktadır.
Görüntü kalitesinden uzak soluk ekranGörüntü kalitesinin yetersizliği kullanıcıları ciddi boyutta sıkıntıya sokabilmektedir. Firmamız olarak bu sorunu gidermek için en uygun fiyat garantisini sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.
Yetersiz aydınlatma ışığıYetersiz aydınlatma ışığı ekran değişimi ile çözülecek bir durumsa firmamız detaylı fiyat bilgisini işlem anında vermektedir.
Ekranda yanıp sönmelerEkranda yanıp sönmeler hem ekrandan hem de cihazdan kaynaklı olabilmektedir. Bundan dolayı detaylı bakılmadan fiyat verilmemektedir.
Görüntü yetersizliğiGörüntü yetersizliği sorunuyla karşılaştığınızda firmamızla iletişime geçmeniz halinde laptopunuzun modeline bakılarak sizlere fiyat bilgisi verilmektedir.
Görüntünün gidip gelmesiGörüntü gidip gelmesi ekran değişimi ile çözülebilse de bazı durumlarda bu mümkün olmamaktadır. Bunun için laptopunuzun detaylı incelemesinin yapılması adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Ekranda oluşan çizgilerEkranda oluşan çizikler ekran değişimi ile tamamen son bulmaktadır. Kullandığınız laptopun güncel orijinal ekran fiyatına göre bilgi verilmektedir.
Piksel problemiPiksel problemi bilgisayarın birçok özelliğinden kaynaklanabilmektedir. Bu durumda firmamızla iletişime geçerek fiyat bilgisi almanız mümkündür. 
Bulanıklaşmış görüntü problemiDeğişen güncel fiyatlar doğrultusunda yaşanılan bulanıklaşmış görüntü probleminin çözümü için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Laptop Ekran Tamiri Yaptırınca Bilgisayarın Kalitesi Düşer mi?

Laptop ekran tamiri yaptırılırken genellikle herkes bilgisayarının artık eski işleviyle çalışmayacağını ve çözünürlük, ekran kalitesi gibi özelliklerini yitireceğiniz düşünürler. Fakat durum sanıldığı gibi değildir. Ekran değişimi yapılırken dikkat edilmesi gereken konulara özen gösterildiğinde laptopunuz eskisi gibi çalışmaya devam edecektir. Firma olarak bu durumda müşterilerimize önereceğimiz ilk durum kesinlikle orijinal ekran tercih etmeleridir. Orijinal ekran, kullanılan laptopun kendi üreticisinin olduğundan dolayı laptopu aynen çalıştıracak değerinden de bir şey kaybettirmeyecektir. 

Orijinal ekran tercih edilmediği zaman oluşacak problemler bellidir. Firmamız olarak orijinale yakın ekran kullandığımızda da genellikle sorun yaşanmamaktadır. Fakat tamamen çakma olan bir ürün bilgisayarınızla çoğu zaman uyum sağlamayacağı gibi aynı zamanda maddi değerini de düşürmektedir. Bu sorunlarla karşılaşıldığı zaman genellikle kullanıcı bu ekranı tercih ediyor olmakta. Daha fazla para ödememek için bu yol çok tercih edilse de kısa süreli bir çözüm yoludur. Orijinal ekran ya da buna yakın ekran tercih edildiğinde kullanım ömründe ekrandan kaynaklı bir sorun yaşanmamaktadır. Firmamız olarak değişimini yaptığımız her ekran için mutlaka garanti süreci bulunmaktadır. Gönül rahatlığı ile firmamızı tercih ederek ekranlarınızı ilk günkü haline çevirmeniz mümkündür.

Laptop Ekranı Tamamen Kırıldıysa Değişimi Yapılır mı?

Laptop ekranı darbelere bağlı olarak tamamen bir kırılma gösterebilmektedir. Bu gibi durumlarda sorun sadece ekranda olmayabilir. Darbeden kaynaklı parçalanmalarda laptopun ana hatlarından herhangi bir tanesi de zarar görmüş olabilir. Firma olarak tamamen kırılmış ekranların değişimini de yapmaktayız. Fakat öncelikle bilgisayarda kalıcı bir hasar kalıp kalmadığına da bakmaktayız. Bunu yapmamızın nedeni laptop zarar gördüyse ekran değişimi esnasında zarar gören yan ürünlerin de değişiminin yapılması ya da tamirinin yapılmasına öncelik vermekteyiz. Bu durumda ekrandan kaynaklı olarak düşünülen diğer sorunlar görmezden gelinmemiş olmaktadır.

Laptop ekran tamiri, ekran tamamen zarar görse dahi yapılabilmektedir. Bu işlem esnasında yapılan uygulama zaten zarar görmüş olan ekranı tamamen değiştirmek ve sorunu halletmektir. Ekran değişimi sırasında kırılan ekranın başka bir alana zarar vermemiş olduğu kesinleştikten sonra değişimi firmamız tarafından tercih edilen ekrana göre yapılmaktadır. Bu durumda firmamız olarak orijinal ekran tercih etmenizi istemekteyiz. Bu laptopunuzun işlevinin ve kalitesinin düşmemesi için önemlidir. Cihazınızı daha sonra satmak istediğinizde bu durum da karşınızda bir engel olmayacaktır. Firma olarak kırık boyutu fark etmeden her türlü ekran değişimini yapmaktayız. Detaylı bilgi almak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Laptop Ekran Kartı Tamiri Nasıl Yapılır

Laptop ekran kartı tamiri laptopunuzun ekranı için çok önemlidir. Birçok özelliği size sunan aslında ekran kartıdır. Bu durumda ekran kartının bozulması ya da eskimesi durumunda da birçok özellik eskisi gibi çalışmamaktadır. Ekran kartı değişimi de firmamız tarafından yapılmaktadır. Ekran kartı değişimi kapılırken mevcut olan çip sökülmekte ve gerekli temizlemeler ve düzenlemeler de yapıldıktan sonra yeni çip takılmaktadır. Bu işlem esnasında yanlış bir şey yapmamak çok önemlidir. Bunun sebebi ekran kartı laptopunuz için çok önemlidir.

Firma olarak ekran kartı değişimini uzman kadromuz sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yeni takılan ekran kartının da garantisi için belirli bir süre veriyoruz. Bu süre içerisinde ekran kartında oluşabilecek herhangi bir sorunu firmamız hiçbir ücret talep etmeden kendi cebinden karşılamaktadır. Laptop ekran tamiri bazı durumlarda ekran kartıyla birlikte yapılabilmektedir. Bunun sebebi yıpranmış olan ekran kartının kırılmadan sonra fark edilmesinden de kaynaklanmaktadır. Ekran kartının önemi büyük olduğundan dolayı bakımları da mutlaka yaptırılmalı ve gerekli temizlemeler dahilinde kullanılmalıdır. Firmamız bu konuda yanınızdadır. 

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!