iMac Tamiri

iMac tamiri ile alanında uzman çalışanlarımız cihazınızın sorununu tespit edecek ve hızlı bir çözüm sunacaktır. iMac – birçok kullanıcı için bu isim verimlilik ve yaratıcılığın birleşimi anlamına gelir. Apple PC’nin şu anki 7 nesli ile çalışmak sadece çalışmakla kalmamalı, aynı zamanda eğlenceli de olmalıdır. Cihazınızın etkinliği sınırlıysa, iMac onarımını hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilecek yetkin bir uzmana ihtiyacınız vardır. Aşağıda, iMac’inizin onarılması gerekebilecek bazı nedenler verilmiştir:

 • Bilgisayar başlamıyor veya kilitleniyor.
 • Grafik kartındaki bir arıza nedeniyle, resim yok veya yalnızca karakterler veya şeritler görüntülenmiyor.
 • Bağlantılar (örn. ekran, LCD, USB) arızalı.
 • Sabit sürücü arızalı.

Gözle görülür bir kusur olmasa bile, doğal toz birikiminden kaynaklanabilecek hataları önlemek için iMac zaman zaman temizlenmelidir. iMac tamiri hizmetlerimiz cihazınızın temizliğini de yapmaktadır.

iMac Kusurları

iMac her teknolojik cihaz gibi sorunlar çıkartabilir. Bu sorunlar bazen kullanıcı hatalı olsa da çoğu zaman teknik sorunlardır. Servisimiz sizin için bu sorunları çözebilmektedir.

Sabit disk arızası

iMac takılıyor mu? Düzgün başlamıyor mu? veya daha fazla kapasiteye sahip bir sabit disk istiyorsunuz. Çoğu zaman sorun sabit sürücüdedir.

İç temizlik

Zamanla iMac’te çok fazla toz birikecektir. Bu aşırı ısınmaya neden olabilir. Bu nedenle cihazı zaman zaman içinin temizliğini yaptırmalısınız.

Ekran kartı arızası

iMac’iniz artık resim göstermiyorsa veya yalnızca karakterler ve şeritler gösteriyorsa, bunun nedeni grafik kartı olabilir. Ekran kartınızı garantili bir şekilde onarıyoruz.

Kırık ekran

iMac’inizin ekranı düşme veya çarpma nedeniyle mi hasar gördü veya aydınlatma çalışmıyor mu? iMac tamiri servisimiz orijinal parçalar kullanarak sorununuzu çözecektir.

Ekran bağlantısı

iMac’inizdeki ekran konektörü arızalı/yıkılmış mı? Ekranı çıkarırken hasar gördü mü? Daha sonra tarafımızdan tamir ettirebilirsiniz.

LCD bağlantısı

iMac 27 inç’inizdeki LCD konektörü bozuk mu veya kopmuş mu? Ekranı çıkarırken hasar gördü mü? Hızlı ve garantili olarak değiştireceğiz.

SSD kurulumu

iMac’inize bir SSD sabit disk yerleştiriyoruz. Bir SSD sabit sürücü, bir HDD’den çok daha hızlıdır. Dönüşüm buna değer. iMac’iniz daha hızlı başlayacak ve çalışacaktır.

Arızalı sürücü

CD’ler ve DVD’ler artık okunmuyor mu? Ancak bir kurulum için buna ihtiyacınız var mı? Sorun genellikle sürücüdedir. Arızalı sürücüyü değiştireceğiz.

iMac sistem optimizasyonu ve sistem yükseltme

iMac tamiri hizmetimiz, iMac onarımlarına ek olarak, iMac sistem yükseltmeleri ve iMac sistem optimizasyonu gerçekleştirir. Sevgili Apple iMac’iniz sizin için çok yavaşlıyorsa veya bilgi işlem gücünüzü sürekli tükettiğiniz için daha fazla güce ihtiyacınız varsa, servisimize gelin ve iMac’inizi optimize edelim. 

iMac sistem yükseltmeleri ve iMac optimizasyonları eğitimli teknisyenlerimiz tarafından hızlı, güvenli ve adil bir şekilde gerçekleştirilir. Bir SSD sabit diskin kurulumu zaten muazzam bir hız artışı getiriyor ve üzerine kurulu tüm uygulamaların daha hızlı çalışmasına izin veriyor. Bu, günlük işlerinizde son derece belirgindir ve çok daha hızlı çalışabilirsiniz. Daha fazla RAM’e mi ihtiyacınız var? Yoğun işlem gerektiren görevlerinizi daha hızlı yapabilmeniz için iMac’inize daha fazla güç getiriyoruz.

iMac güvenlik kontrolü, iMac virüs temizleme

iMac’inizde bir virüs bulaşabilir. Apple iMac tamiri ek olarak, iMac’inizde güvenlik kontrolleri gerçekleştiriyor ve olası kötü amaçlı yazılımlara karşı sisteminizi kontrol ediyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz profesyonel virüs temizleme işlemi gerçekleştirir ve iMac’inizi yeniden güvenli bir çalışma aracı haline getirir.

iMac için veri kurtarma ve veri yedekleme

iMac’iniz arızalı ve artık verilerinize erişemiyor musunuz? Verilerinizi geri alabilmeniz için profesyonel iMac veri yedekleme ve iMac veri kurtarma gerçekleştiriyoruz. Basit bir veri yedekleme (öneğin harici bir sabit sürücüye veri aktarımı) veya karmaşık iMac veri kurtarma işlemleri için hizmetinizdeyiz. Çoğu durumda, kaybolduğuna inanılan verileri uygun maliyetli bir şekilde geri yükleyebiliriz. iMac’inizi şubemize getirin,  teknisyenleri size tavsiyede bulunacaktır.

iMac Tamiri Avantajlarınız

Bir iMac kullanıcısı olarak, iMac tamiri de yansıtılması gereken yüksek talepleriniz var. Sizi aşağıdaki avantajlarla ikna etmekten mutluluk duyarız:

 • Profesyonel onarımlarda uzun süredir deneyime sahibiz.
 • Tüm onarımları yalnızca yüksek kaliteli yedek parçalarla gerçekleştiriyoruz.
 • Şeffaf çalışıyoruz: iMac onarımınızın fiyatını yapılmadan önce zaten biliyorsunuz – hiçbir gizli maliyet yok.
 • Hızlıyız: Normal onarımları genellikle 2-10 iş günü içinde tamamlarız.
 • Güvenliğe değer veriyoruz. Banka ya da kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca nakit ödeme de yapabilirsiniz.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!