Xiaomi Titreşim Motoru Değişimi

Xiaomi titreşim motoru değişimi titreşim arızası yaşayanların çözüm olarak buldukları bir yol olmaktadır. Titreşim motoru telefona titreşim özelliği kazandırmaktadır. Özellikle telefonu sesli olarak kullanmayı sevmeyen kişilerin sıklıkla tercih ettikleri ve kullandıkları titreşim özelliği bazı durumlar ile arıza vermektedir. Bu durumlar genellikle kullanıcı hatası ile ortaya çıkan durumlar olmaktadır. Arıza oluşturan telefondaki titreşim sorunu kolaylık ile bir yetkili servisin çözüm bulacağı bir durum olmaktadır. Bu nedenle titreşim motoru arızası olanlar yetkili servis ile iletişime geçmektedir.

Titreşim Motoru Değişimi

Xiaomi titreşim motoru değişimi titreşim özelliği bozulan telefonların özelliklerini geri kazanmasını sağlamaktadır. Öncelikle sorunun motordan kaynaklandığından emin olmak adına telefon ayarlarındaki titreşim özelliklerinin aktif olup olmadığı incelenmektedir. Aktif olan durumlar pasif hale getirilip yeniden aktifleştirilmekte ve telefon yeniden başlatılmaktadır. Yeniden başlatılan telefona arama yapılarak ya da sms gönderilerek aktif olduğundan emin olunan titreşim özelliği denenmektedir. Bu durumun soruna çözüm olmaması motorda oluşan bir arızanın habercisi olmaktadır ve bu durumun çözümü titreşim motoru değişimi ile sonuçlanmaktadır.

Xiaomi Titreşim Motoru Değişimi Fiyatı

Xiaomi titreşim motoru değişimi uzman ekiplerin bulunduğu yetkili servislerde yapılmaktadır. titreşim motoru değişim fiyatı Xiaomi telefon modeline göre değişmektedir ve bu ücret bozulma nedeni ile garanti kapsamına girmemektedir. Değişim işlemi yapıldıktan sonra ücret tahsil edilerek telefon sahibine iade edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!