Xiaomi Soğuk Lehime Düşmüş Cihazı Tamiri

Xiaomi soğuk lehime düşmüş cihazı tamiri telefonda yaşanılan arıza için bir çözüm olmaktadır. Telefonun içerisinde bulunan bütün elektronik kısımlar lehimleme ile birbirine bağlanarak bir bütünlük oluşturmakta ve telefon kusursuz bir biçimde performans göstermektedir. Soğuk lehime düşme durumu ise lehimlerde oluşan iletkenlik hatası olmaktadır. Bu hata lehimlerin kopması, erimesi gibi olumsuz durumlar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Telefonun kullanılmasında büyük sorunlara neden olan bu sorun yetkili bir servis tarafından kolayca tamir edilmektedir.

Soğuk Lehim

Xiaomi soğuk lehime düşmüş cihazı tamiri yaşanılan sorunu ortadan kaldıran bir işlem olmaktadır. Cihazın tüm parçalarının birbirine bağlı olması ve kusursuz işlemesi telefonun dikkatli kullanılmasını zorunlu kılmaktadır. Telefonun sert bir yüzeye düşmesi, telefonun darbe alması telefonun içerisinde bulunan bütün elektronik sistemi etkilemektedir. Yaşanılan bu darbe sonucu iç aksanda arızalanmalar, kopmalar meydana gelmektedir ve bu da telefonun düzgün çalışmasını engellemektedir.

Soğuk Lehim Nasıl Çözülür

Xiaomi soğuk lehime düşmüş cihazı tamiri yetkili servislerde yapılmaktadır. Bir iki gün sürebilen bu işlem telefonun eski haline dönmesi adına yapılan bir işlem olmaktadır. Yetkili servislerde bulunan tecrübeli kişiler ile telefon kaybettiği performansını geri kazanarak ilk günkü kullanımına kavuşmaktadır. Kullanıcı hatası sonucu oluşan bu arıza garanti kapsamına girmemektedir ve servis tamir ücreti telefonun sahibi tarafından ödenmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!