Xiaomi Ses Entegresi Tamiri

Xiaomi ses entegresi tamiri telefonun ses ile ilgili yaşadığı sorunlar için uygulanan bir tamir işlemi olmaktadır. Ses entegresi hem telefon ile kurulan iletişimlerde hem diğer uygulamalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ses entegresinde oluşan bir durum telefonun performansını, kullanımın verimini oldukça düşürmektedir. Bu nedenle ses entegresinde bir sorun yaşayanlar bu soruna hızlı bir çözüm yolu aramaktadır.

Xiaomi Ses Sorunu

Xiaomi ses entegresi tamiri sorunun ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Ses sorununun entegreden kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmek adına,

 • Telefonun hoparlör, mikrofon kısımlarının oluşan toz ve kirden arındırılması
 • Telefonda bulunan jelatin, kırılmaz ekran gibi koruyucuların ses çıkışını engelleyecek durumda olup olmadığının kontrol edilmesi
 • Telefonun yeniden başlatılarak ses denemesi yapılması

gerekmektedir. Bu denemeler sonunda yine de ses gelmiyor, gitmiyor ya da gelip giden seste cızırtılar oluyorsa sorun ses entegresinde anlamına gelmektedir. Ses entegresi sorunu telefon görüşmelerinde, müzik dinlenmek istendiğinde, video çekerken ya da video izlerken yapılan işlem kalitesini indirdiği gibi bu işlemleri hiç yapmamaya da neden olmaktadır.

Xiaomi Ses Ayarları

Xiaomi ses entegresi tamiri yetkili servislerde bu alanda uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmaktadır. Kısa bir işlem olan ses entegresi tamiri servis yoğunluk durumuna göre aynı gün yapılarak sahibine hemen teslim edilmektedir. Ayrıca ses entegresi tamiri öncesi telefondan yedek alınmasına gerek olmamaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!