Xiaomi Parmak İzi Sensörü Değişimi

Xiaomi parmak izi sensörü değişimi, parmak izi sensöründe meydana gelen bir arızaya çözüm yolu olmaktadır. Parmak izi sensörü, telefonlarda bulunan birçok uygulamada şifre yerine kullanılmaktadır. Parmak izi sensörünün sıklıkla kullanıldığı uygulamalar,

 • Ekran kilidi açmak için
 • Bankacılık uygulamasındaki birçok işlem için
 • Kayıtlı üyeliklere hızlı bir şekilde giriş yapmak için
 • Telefona uygulama indirirken kimlik doğrulamak için

şeklinde gösterilmektedir. Parmak izini telefona kaydeden bir kişi şifre girme zahmetinde bulunmadan birçok işlemi hızlı bir şekilde yapmaktadır. Hem kimlik doğrulaması gerçekleşmekte hem şifre hatırlamak zorunda kalmamakta hem de kalabalık bir ortamda şifresini etrafın görmesi riski bulunmamaktadır.

Parmak İzi Çalışmıyor

Xiaomi parmak izi sensörü değişimi sensörde oluşan arızanın çözümü olarak yapılan bir işlem olmaktadır. Parmak izi sensörünün işlemleri hızlandırması, bozulması durumunda acil bir şekilde değiştirilmek istenmesini sağlamaktadır. Bu değişim işlemi alanında uzman ekiplerin bulunduğu yetkili servislerde yapılmaktadır. parmak izi sensöründe oluşan arızanın nedeni üretim hatası olması durumunda bu işlem ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Parmak İzi Ayarlama

Xiaomi parmak izi sensörü değişimi sonrasında yeni takılan parmak izi sensörünün kullanılması için parmak yeniden tanıtılmak zorundadır. Eski sensörün çıkarılması kayıtlı olan parmak izini de silmektedir. Parmak izi yeniden tanıtılarak yeni parmak izi sensörü kullanıma hazır hale gelmektedir. Parmak izi sensör değişimi birkaç saat içerisinde yapılan bir işlem olmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!