Xiaomi Ön Kamera Değişimi

Xiaomi ön kamera değişimi kamera sonunu yaşayan kişilerin çözüm aradıkları bir konu olmaktadır. Ön kamera özellikle öz çekim yapan kişilerin en çok kullandığı kamera olmaktadır. Sosyal medya kullanıcıları gün içerisinde ön kamera ile birçok fotoğraf ve video çekimi yaparak sayfalarına bunları yüklemektedir. Bu açıdan sık kullanılan ön kamerada oluşan herhangi bir arıza hızlı bir şekilde düzeltilmek istenmektedir.

Xiaomi Ön Kamera Çalışmıyor

Xiaomi ön kamera değişimi ön kamerada ortaya çıkan arızanın çözümü olmaktadır. Kamerada ortaya çıkan arızaların en büyük nedeni telefonun sert bir yüzeye düşmesi sonucu olmaktadır. Düşen telefon darbe aldığı için yavaş yavaş arızalanmaya başlamaktadır ve kamera da bu durumlar sonrası eksi görüntü kalitesini kaybeder, fotoğrafların buğulu, çizgili, bozuk bir şekilde çekilmesine neden olur hatta çalışamayacak duruma gelmektedir. Ayrıca görüntülü konuşmalarda en çok kullanılan kamera yine ön kamera olmaktadır ve yaşanılan arızalar görüntülü konuşmaları da etkilemektedir. Konuşma sırasında karşı tarafa görüntü bozuk gitmektedir ya da hiç gitmemektedir. Bu olumsuz durumların düzeltilmesi adına telefon yetkili bir servise götürülmelidir.

Xiaomi Ön Kamera Değişimi Fiyatları

Xiaomi ön kamera değişimi yetkili servislerde yapılmaktadır. Arıza nedenleri kullanıcı kaynaklıdır ve garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Bu sebeple servis kullanıcı hatası olan arızalar için ücreti telefonun sahibinden almaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!