Xiaomi Mikrofon Tamiri

Xiaomi mikrofon tamiri mikrofon sorunları için yapılan bir işlem olmaktadır. Mikrofon telefonda sürekli kullanılan bir kısım olmaktadır. Mikrofonda yaşanılan herhangi bir arıza telefon görüşmelerini doğrudan olumsuz etkilemektedir. Telefon görüşmeleri haricinde birçok uygulamada da kullanılan mikrofon, arıza yaşaması ile uygulama kullanımlarındaki verimi de düşürmektedir. Bu nedenle yaşanılan arızaya hızlı ve kesin bir çözüm aranmaktadır.

Xiaomi Mikrofon Sorunu

Xiaomi mikrofon tamiri sorunu ortadan kaldıran bir yöntem olmaktadır. Mikrofonun tamir edilmesi eski performansını kazanmasını sağlamaktadır. Mikrofonda meydana gelen sorunların en temel nedeni telefonun sıvı ile temas etmesi mikrofon kısımlarının bu sıvı teması sonrası arızalanması olmaktadır. Telefon sahibi telefonu kurulasa bile içeriye işleyen su mikrofonda cızırtılara neden olmaktadır. Bu cızırtılı süreç içerisinde tamir edilmeyen telefonda mikrofon zaman ile tamamen kullanılamaz hale gelmektedir. Ayrıca telefonun mikrofon üzerine düşmesi sonucunda da mikrofonda arızaları ortaya çıkmaktadır. Cızırtılar ile başlayan bu arızalar ileri süreçlerde mikrofonun kullanılamaz hale gelmesine neden olmaktadır.

Mikrofon Değişimi Fiyatı

Xiaomi mikrofon tamiri yetkili servislerde yapılmaktadır. Mikrofon sorunu üretim hatası olduğu bir durumda bu işlem ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ama arıza nedeni kullanıcı hatası ile olduğu durumlarda bu tamir işlemi ücretli olmaktadır. Bu ücret Xiaomi telefon markasına göre belirlenmektedir ve telefon sahibinden alınmaktadır. Birkaç saat içerisinde tamir edilen  telefon tekrar sahibine teslim edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!