Xiaomi Kulaklık Soketi Değişimi

Xiaomi kulaklık soketi değişimi telefonun kulaklık girişinde, kulaklığında oluşan sorunlara, arızalara bir çözüm yolu olmaktadır. Kulaklık telefonda birçok kişi tarafından en çok kullanılan telefonun bir parçası sayılan bir ürün olmaktadır. Özellikle gün içerisinde çok fazla telefon ile görüşen kişiler kulaklığı sıkça kullanmaktadır. Aynı şekilde görüntülü konuşmaya yapacak kişiler sesin dışarı çıkmasını istemedikleri durumda kulaklık ile bu duruma çözüm bulmaktadır. Kulaklığın bu kadar çok kullanımı da yaşanılan sorunun hızlı bir çözüme ulaştırılması ihtiyacını doğurmaktadır.

Kulaklık Soketi Tamiri

Xiaomi kulaklık soketi değişimi kulaklık soketi sorununu ortadan kaldırmaktadır. Kulaklık soketinde oluşan sorunlar,

 • Kulaklık ile yapılan telefon görüşmelerinde sesin karşı taraftan gelmesini ya da cızırtılı gelmesi ve sesin karşı tarafa gitmesini engellemesi ya da cızırtılı gitmesi
 • Müzik, video gibi uygulamalarda sesi iletmemesi
 • Sesli notun kulaklık takılı olduğu esnada kayıt alması sonucu notta ses olmaması

şeklinde sıralanmaktadır. Bu sorunlar ortaya genellikle telefonun darbe alması ya da sıvı ile temas etmesi durumlarından sonra çıkmaktadır.

Kulaklık Soketi Değişimi Fiyatı

Xiaomi kulaklık soketi değişimi yetkili servis ile düzelen bir arıza olmaktadır. yetkili servise götürülen telefon kısa sürede yapılarak sahibine iade edilmektedir. Kullanıcı hatası ile oluşan bu arızanın değişimi garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Ücret Xiaomi telefon modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!