Xiaomi Kasa Değişimi

Xiaomi kasa değişimi telefonun kasasında oluşan bir sorunun çözümü olmaktadır. Telefon kasası telefonun önemli parçalarından biri olmaktadır ve zarar gördüğünde en yakın yetkili servise götürülerek sorunu giderilmesi gerekmektedir. Kasada birçok durum sonucu hasarlar oluşmaktadır ve bu durumların çoğu kullanıcı hatası ile ortaya çıkmaktadır.

Xiaomi Kasam Yamulması

Xiaomi kasa değişimi hasar gören kasanın yerine yeni bir kasa takılması işlemi olmakta ve yeni takılan kasa da orijinal bir kasa olmaktadır. Kasanın değiştirilmesine,

 • Telefonun sert bir zemine düşmesi
 • Telefonun bir darbe alması
 • Telefon kasasının kırılması

gibi durumlar yol açmaktadır. Bu durumlar kullanıcının hatası sonucu meydana gelen hatalar olmaktadır. Özellikle kasa yamulması işlemi kullanım hatası ile ortaya çıkmaktadır. Cepte ya da çantada bulunan telefonun sıkışma işlemi ile şekil değiştirmesi olmakta ve bu durum telefonun kullanılamayacak hale gelmesine de neden olmaktadır. Kasa değişim işlemi sonrasında telefonda bulunan verilerde herhangi bir silinme meydana gelmemektedir bu açıdan kasası yenilenecek telefonda yedek alınmasına gerek olmamaktadır.

Xiaomi Kasa Fiyatı

Xiaomi kasa değişimi yetkili servisler ile yapılan bir işlem olmaktadır. Bu işlem birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmekte ve ardından telefon sahibine iade edilmektedir. Kullanıcı hatası olan değişim işlemleri ücretli olmaktadır ve bu ücret telefon sahibinden alınmaktadır. Kasa değişim ücreti Xiaomi telefonun modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!