Xiaomi Kamera Camı Değişimi

Xiaomi kamera camı değişimi kamerada yaşanılan arızalar gibi olumsuz durumların çözümü olmaktadır. Kamera camında kırılmalar olması sık rastlanan bir durum olmaktadır. Özellikli telefonların kılıfsız kullanıldığı sürede düşürülmesi kamera camlarına oldukça zarar vermektedir. Bu oluşan zarar sonucu kameranın çekim kalitesi düşmektedir.

Xiaomi Kamera Camı Garantiye Girer Mi?

Xiaomi kamera camı değişimi sorunu ortadan kaldırmaktadır. Kamera telefonun en çok kullanılan özelliklerinden biri olmaktadır. Özellikle son yıllarda üretilen telefonların kamera kaliteleri profesyonel seviyelerde olmaktadır. Eklenen portre gibi özellikler ile telefonlar ile harika fotoğraflar videolar çekilmektedir. Fotoğraf özelliği dışında kameralar görüntülü konuşmalarında başrolü olmaktadır. Kamera camında meydana gelen bir durum ise bütün bu özelliklerin kullanılmamasına neden olmaktadır. Arızalanan, çizilen ya da kırılan cam görüntüleri silik, buğulu, çizgili vermektedir ve buda hem görüntü kalitesini hem görüşme kalitesini düşürmektedir. Bu sorunların giderilmesi için ise bir yetkili servise başvurulması gerekmektedir.

Xiaomi Kamera Camı Değişimi Süresi Nedir

Xiaomi kamera camı değişimi yetkili servislerde yapılan bir işlem olmaktadır. Kamera camı değişimi birkaç saat süren kısa bir işlem olmaktadır. Kamera değişim işlemi öncesinde telefonun yedeklemesini almaya gerek olmamaktadır. Değişim işlemi sonrasında herhangi bir veri ya da uygulama kaybı ortaya çıkmamaktadır. Kamera camı değişim işlemi uzman kişiler tarafından yapılarak telefonun kamera kalitesi yeniden sağlanmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!