Xiaomi Hoparlör Değişimi

Xiaomi hoparlör değişimi hoparlör sorununun giderilmesi için yapılan bir işlem olmaktadır. Telefonun hoparlör kısmı telefondaki seslerin dışarı verilmesi işlemini gerçekleştirmektedir. Müzik ya da video gibi uygulamaların seslerini kulaklıksız olarak telefondan dinlemek isteyen kişi hoparlör ile bu işlemi yapmaktadır. Ya da telefon görüşmelerini bulunduğu ortama vermek isteyen kişi telefonun hoparlör özelliği ile yine sesi ortama duyurmaktadır. Hoparlörde oluşan bir arıza, bir hata ise bu durumlara engel olmaktadır.

Xiaomi Hoparlör Cızırtı

Xiaomi hoparlör değişimi hoparlörün eski kullanımına geri dönmesini sağlamaktadır. Hoparlörün bozulmasına neden olan belirli başlı birkaç durum vardır ve bu durumlar,

 • Telefonun hoparlör kısmında kir ve toz birikmesi
 • Telefonun hoparlör kısmının darbe alması ya da sert bir zemine düşmesi
 • Telefonun hoparlör kısmının yoğun bir sıvı teması maruz kalması

olarak sıralanmaktadır. Bu arızalardan ilki zaman içerisinde temizleme yolu ile düzelirken diğer durumlar için yetkili servis ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Xiaomi Hoparlör Değişimi Ne Kadar

Xiaomi hoparlör değişimi yetkiliservislerde yapılmaktadır. Hoparlörün bozulmasına neden olan durumlar kullanıcının hatalarından kaynaklandığı için bu işlem garanti kapsamına girmemektedir. Yetkili servis hoparlör değişimini yaptıktan sonra işlem ücretini kullanıcıya bildirmektedir ve kullanıcıdan tahsil etmektedir. Bu ücret Xiaomi telefon modeline göre değişim göstermektedir. Hoparlör değişimi yapılacak telefon aynı gün içerisinde sahibine teslim edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!