Xiaomi Hoparlör Değişimi

Xiaomi hoparlör değişimi hoparlör sorunu olan kişilerin yaptırdıkları bir işlem olmaktadır. Bu işlem yetkili servislerde yapılmaktadır. Hoparlör telefonda bulunan seslerin telefonun bulunduğu ortama verilmesi işlemini yapmaktadır. Bir telefon görüşmesinde telefon hoparlöre alınarak ses tüm oda içerisine verilmektedir. Ya da bir görüntülü konuşmada kulaklık kullanmayan kişi hoparlörün sesi dışarı vermesi ile karşıdaki kişiyi duymaktadır. Aynı şekilde bir müzik dinleyen kişi ya da video izleyen kişi oradaki sesleri duymak için telefonun hoparlöründen yararlanmaktadır. Hoparlörde meydana gelen bir sorun ise bu işlemin yapılamaması ya da kalitesinin düşmesi gibi durumları beraberinde getirmektedir.

Xiaomi Hoparlör Cızırtı

Xiaomi hoparlör değişimi yaşanılan sorunun en kolay ve hızlı çözümü olmaktadır. Bu sayede telefon kaybettiği ses kalitesini yeniden kazanmış olmaktadır. Hoparlörde genel olarak sert bir yüzeye düşme sonrası ses arızaları ortaya çıkmaktadır. Ayrıca telefonun sıvı ile temas etmesi de hoparlörün arızalanma sebepleri arasında olmaktadır. Düşen ya da sıvı ile temas eden hoparlör ses verme özelliğini tamamen kaybedebileceği gibi ses verme işlemini cızırtı içerisinde de sürdürebilmektedir.

Xiaomi Hoparlör Değişimi Fiyatı

Xiaomi hoparlör değişimi yetkili servislerde yapılmaktadır. hoparlör özelliğini bozan durumlar kullanıcı hatası ile ortaya çıktığı için değişim işlemi garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Xiaomi hoparlör değişim fiyatı telefonun modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!