Xiaomi Görüntü Entegresi Tamiri

Xiaomi görüntü entegresi tamiri telefonunda görüntü sorunları olan kişilerin bu sorunun giderilmesi adına araştırdığı bir konu olmaktadır. Telefon görüntüsünde yaşanan bir sorun telefonun verimli kullanılmasının önünde bir engel olmaktadır. Ekran görüntüsü, kamera görüntüsü telefonun kaliteli kullanılması adına en iyi şekilde çalışır durumda olması gerekmektedir. Bu nedenle görüntü entegresinde oluşan bir arıza durumunda telefon sahibi yetkili servise başvurmaktadır.

Xiaomi Entegre Değişimi

Xiaomi görüntü entegresi tamiri sorunun kesin çözümü olmaktadır. Görüntü entegresinde oluşan arızaların ana nedeni telefonun sert bir zemine düşülmesi olmaktadır. Düşme sonucu telefonun görüntü entegresinde hasara yol açmaktadır. Hasar gören görüntü entegresi ile telefonda,

 • Telefonun ekranında yaşanan donmalar
 • Telefonun kendi kendine sürekli açılıp kapanması
 • Telefonun yeniden başlatılması sırasında ekranın açılış ekranında kalması
 • Telefon yeniden başlatılınca açıldığı halde ekranın karanlık kalması
 • Ekranın dokunmatiğinin bozulması
 • Ekranda oluşan çizik, silik ve buğulu görüntüler

gibi durumlar olmaktadır. Bu durumların en kalıcı ve kesin çözümü ise görüntü entegresinin yetkililer tarafından tamir edilmesi olmaktadır.

Xioami Tamir Fiyatları

Xiaomi görüntü entegresi tamiri yetkili servislerde yapılmaktadır. Bu arızanın ana nedeni kullanıcının yanlış kullanması ile olmaktadır ve kullanıcı hatalı arızalar garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Servis görüntü entegresi tamir ücretini telefonun sahibinden talep etmektedir. Görüntü entegre tamir ücreti ise Xiaomi telefon modeline göre belirlenmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!