Xiaomi Ekran Soketi Değişimi

Xiaomi ekran soketi değişimi ekran arızaları yaşayan kişilerin araştırdıkları bir konu olmaktadır. Ekran dokunmatik telefonların en önemli kullanım sorunu olmaktadır. Ekranda oluşan bir arıza direk olarak telefonun kullanılamaz hale gelmesine neden olmaktadır ve bu sebeple de ekranda oluşan en ufak bir sorun bile hemen olarak yetkili servisler ile iletişime geçmeyi gerektirmektedir.

Xiaomi Ekran Değişimi Garanti

Xiaomi ekran soketi değişimi ekran sorununun en kesin çözümü olmaktadır. ekran soketi telefonun düşmesi, telefonun darbe alması gibi durumlar sonucu ortaya çıkabileceği gibi telefonun sıvı ile temas etmesi sonucu da ortaya çıkmaktadır. Darbe alan telefonun iç aksanlarında hatalar oluşmaya başlar. Bu da ekranda görüntü gidip gelmesi, ekranda çizgiler oluşması, ekranın donup kalması gibi sorunlara neden olmaktadır. Aynı şekilde sıvı ile temas eden telefon ekran işlevlerini yitirmekte ve telefon kullanım performansı düşmektedir.

Xiaomi Ekran Değişimi Fiyat

Xiaomi ekran soketi değişimi yetkili servisler tarafından yapılan bir işlem olmaktadır. yetkili servis arızalanan ekran soketini yeni ve orijinal olan bir ekran soketi ile değiştirerek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Ekran soketinde meydana gelen arızaların nedeni genellikle kullanıcı hatası ile ortaya çıkmaktadır. Kullanıcı hatası olan servis işlemleri ücretli olmaktadır ve bu ücret Xiaomi telefon modeline göre belirlenmektedir. Üretim hatası ile oluşan sorunlar ise garanti kapsamında ücret olarak yapılmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!