Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi ekran arızasının çözümü olmaktadır. Ekran kısmında oluşan en ufak bir arıza telefonun kullanılmasını etkilemektedir. Dokunmatik ekranlar bütün işlemlerin ekrandan yapılmasını sağlamaktadır. Bir uygulama açma, arama yapma, fotoğraf çekme gibi tüm işlemler ekran ile yapılmaktadır. Bu sebeple ekran sıkıntıları telefonun kullanılmamasına neden olmaktadır. Ekran sorunu yaşayan kişi bir yetkili servise başvurarak ekran değişim işlemini gerçekleştirmektedir.

Xiaomi Ekran Değişimi Garanti

Xiaomi ekran değişimi ekranda oluşan arızaların giderilmesi için yapılmaktadır. Ekranda oluşan bir çizik, bir çatlak ekranın görüntü kalitesini bozmaktadır. Kullanım performansı düşen telefon ekran değişim işlemi olmadan düzelmemektedir. Ekranda oluşan sorunların en büyük nedeni ise telefonun düşülmesi olmaktadır. Düşen telefon ekranda arızalar vermektedir. Bunun dışında sıvı ile temas eden telefonun yine ekranında arızalar meydana gelmektedir. sıvı telefonun içindeki parçalarda arızalara neden olmaktadır buda telefonun ekranının bozulmasına neden olmaktadır.

Xiaomi Ekran Değişimi Fiyat

Xiaomi ekran değişimi yetkili servislerde yapılmaktadır. Telefonunekranın bozulma nedeni yetkili servis tarafından tespit edilmektedir. Kullanıcı hatası ile bozulan ekran için değişim bedeli telefon sahibinden alınmaktadır. Üretim hatası sonucu ekranın arızalanması durumunda ise servis bedeli ücretsiz olmaktadır ve telefon garanti kapsamında yapılmaktadır. Xiaomi telefon ekran değişim işlemi bir gün içerisinde yapılarak telefon aynı gün sahibine teslim edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!