Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi batarya değişimi batarya arızası yaşayanların yaptırdıkları tamir işlemi olmaktadır. Batarya telefonun kullanılması adına telefonun en önemli kısmı olmaktadır. Bataryada oluşan herhangi bir sorun bir arıza doğrudan telefonun kullanım performansını olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle batarya sorunları yetkili servislerde bataryanın yeni bir batarya ile değiştirilmesi ile çözüm bulmaktadır. Değiştirilen bu batarya orijinal bir batarya olmaktadır.

Xiaomi Batarya Değişimi Garanti Kapsamında Mı?

Xiaomi batarya değişimi bataryada oluşan arızayı gidermektedir. Bataryada,

 • Telefonun orijinal olmayan bir şarj aleti ile şarj edilmesi
 • Telefonun sık sık araç şarjı ile ve powerbank ile şarj edilerek farklı voltajlar alması
 • Telefonun bataryası tam bitmeden şarj edilmesi
 • Telefonun bataryası tam dolmadan şarjdan çıkarılması

gibi kullanıcı hataları sonrasında sorunlar meydana gelmektedir. Garanti kapsamı telefonun üretimsel hatalarını belirlenen süre karşılamaktadır ve batarya bozulmalarına neden olan durumlar kullanıcı kaynaklı olmaktadır. Bu sebeple batarya değişimi garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Xiaomi Batarya Değişimi Kaç TL

Xiaomi batarya değişimi yetkili servislerde ve birkaç saat içerisinde yapılan bir işlem olmaktadır. Arızalı batarya çıkarılarak orijinal olan yeni bir batarya telefona takılarak yaşanılan sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Batarya değişim ücreti yetkili servislerde bulunan ve her xiaomi telefon modeline göre değişen tutar fiyat listelerinde yazmaktadır. Bataryası değişen kişi ödemesini yaptıktan sonra telefonunu aynı gün almaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!