Xiaomi Baseband Tamiri

Xiaomi baseband tamiri baseband arızası için bir çözüm olmaktadır. Baseband sorunu telefonda servis yok yazısının olması ile anlaşılmaktadır. Bu sorun bazen kısa süreli bir sorun olurken bazen de uzun süreli bir sorun olmaktadır ve bu durumda yetkili servise götürülerek yaptırılmaktadır. Baseband arızası yaşayan telefonların iletişimi sonlanmış olmaktadır. Servis olmadığı durumlarda iletişim olmamaktadır.

Xiaomi Baseband Sorunu

Xiaomi baseband tamiri sorunun çözülmeni sağlamaktadır. Baseband olmayan bir telefon eğer wifi bağlantısı da bulunmuyorsa hiçbir şekilde arama yapılamaz sms atılamaz duruma gelmektedir. Aynı şekilde telefona aramalar ve smsler gelmemektedir. Servis yok uyarısı alan bir telefonda hücresel internet bağlantısı da bulunmamaktadır. Bu arızada telefonda sadece wifi ile iletişim yapılmaktadır.

Xiaomi Baseband Hatası

Xiaomi baseband tamiri yetkili servislerde yapılan bir tamir olmaktadır. Baseband sorunun ortaya çıkmasına,

 • Operatör sorunları
 • Sim kartın deforme olması
 • Telefonun düşmesi ya da darbe alması sonucu oluşan baseband arızaları
 • Afet durumlarında hatların aşırı yoğunluk yaşaması

gibi durumlar neden olmaktadır. Bu durumların bazıları kısa süreleri bazıları ise kalıcı olmaktadır. Afet durumlarında yaşanan arıza birkaç gün içerisinde düzelmektedir ama sim kart deformesi sonucu oluşan arıza ancak yeni bir sim kart ile düzelmektedir. Ya da operatör sorunları ve darbe sonucu oluşan arızalarda ise yetkili bir servisten destek alınması gerekmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!