Xiaomi Arka Kapak Değişimi

Xiaomi arka kapak değişimi telefonun arka kısmında yani kapak bölümünde hasar olması, çizilmesi ve kırılması gibi durumların çözümü olmaktadır. Kapak kısmında çizikler telefonun konulduğu ve taşındığı yer nedenleri ile olmaktadır. Kapak kısmında ki kırıklar ise genel olarak telefonun düşmesi sonucu meydana gelmektedir. ayrıca oluşacak olan bir batarya arızası da bataryanın şişmesine nede olmaktadır ve şişen batarya da telefonun ekranına ve arka kapağına baskı yaparak zarar vermektedir ve hasar görmelerine neden olmaktadır.

Xiaomi Arka Kapak

Xiaomi arka kapak değişimi sorun olan arka kapağın yenisi ile değiştirilmesi işlemidir. Sorun olan kapak hem telefonun estetik görüntüsünü bozmaktadır hem de telefonda olası bir düşürme, çarpma durumunda telefonu korumamaktadır. Zaten deforme olmuş olan kapak yeni bir etki karşısında güçsüz olmaktadır. Bu durumda sert bir yüzeye düşen telefon büyük bir zarar almaktadır ve telefonda arızalar meydana gelmektedir. Bu olumsuz nedenlerden kaçınmak adına telefonun kapak kısmı değiştirilerek sağlam kalması sağlanmaktadır.

Xiaomi Arka Kapak Değişimi Ne Kadar

Xiaomi arka kapak değişimi yetkili servislerde yapılan bir işlem olmaktadır. Arka kapak sorunlarının nedeni kullanıcı olmaktadır ve kullanıcı kaynaklı sorunlar garanti kapsamında olmamaktadır. Arka kapak değişim işlemi bir iki saat süren bir işlemdir ve işlem sonunda sahibine telefon hemen teslim edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!