Xiaomi Arka Kamera Değişimi

Xiaomi arka kamera değişimi, arka kamerasında hata olan kişilerin çözüm aradıkları bir konu olmaktadır. Arka kamera gerek kaliteli çekimi, gerek canlı çekimi ve birçok çekim özelliği ile telefonun en çok kullanılan özellikleri arasında olmaktadır. Bu nedenle telefon sahibi yaşadığı kamera sonunu bir an önce çözmek istemektedir. Kamerada oluşan hasar kamera kalitesinin düşmesi, buğulanma, çizgiler oluşması şeklinde farklılık göstermektedir. Yaşanılan sorunların çözümü ise arka kameranın değiştirilmesi olmaktadır.

Xiaomi Kamera Camı Kırıldı

Xiaomi arka kamera değişimi kameranın yeniden kaliteli görüntüler yakalamasını sağlamaktadır. Kamerada oluşan sorunların nedenleri arasında,

 • Kamera camının çizilmesi sonucu görüntü kalitesinin düşmesi
 • Kamera camının çatlaması sonucu çekilen görüntülerde çizgiler oluşması
 • Kamera camının kırılması sonucu hiç çalışmaması

yer almaktadır. Bu sorunlardan kurtularak yeniden kaliteli bir görüntü elde etmek için telefon sahibi yetkili bir servise danışmaktadır.

Xiaomi Kamera Camı Fiyatı

Xiaomi arka kamera değişimi yapacak servis kamera camında oluşan hasarın nedenini de araştırmaktadır. Camın hasar görmesi düşme sonucu, kameranın aldığı darbe sonucu olabileceği gibi telefonun sıvı ile temas etmesi sonuca da kamera arızaları meydana gelmektedir. kamera camı değişimi oluşan tüm hataların çözümü olmaktadır. Kamera camı değişimi fiyatı Xiaomi telefon modeline göre farklılık göstermektedir. Garanti kapsamı dışında olan bu işlem ücretini telefon sahibi ödemektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!