Xiaomi Arka Cam Değişimi

Xiaomi arka cam değişimi arka camın hasar almasından sonra yapılan bir işlem olmaktadır. Telefonların arka kısımları özellikle son yıllarda cam olarak üretilmektedir. Eski kapak kısımları cam yapılmakta ve bu telefona daha estetik bir duruş katmaktadır. Estetik duruş kazanan telefonların ise kullanımlarına daha dikkat edilmesi gerekmektedir. Camın kırılması, çizilmesi, çatlaması gibi durumlar telefon sahibi için olumsuz bir durum olacağından arkası cam olan telefonlar özenle kullanılmaktadır.

Xioami Arka Cam

Xiaomi arka cam değişimi hasar gören camın yenilenmesi işlemi olmaktadır. Çizilen ya da çatlayan cam değiştirilmediği zaman kırılma tehlikesi taşımaktadır. Camın kırılması ise hem kullanan kişinin elini kesme riskine sahiptir hem de telefonda daha büyük arızalar olmasına yol açmaktadır. Bunun için camda olan ufak sorunların hemen düzeltilmesi gerekmektedir.

Xioami Arka Cam Değişimi Fiyatı

Xiaomi arka cam değişimi teknik servislerde yapılmaktadır. Teknik servis sorunlu camı yeni ve orijinal cam ile değiştirmektedir. Böylece camın o estetik görüntüsü telefona yeniden kazandırılmaktadır. Ayrıca kullanan kişi için de risk teşkil etmemiş olmaktadır. Kullanıcı hatası sonrası camda oluşan hasarların tamiri garanti kapsamında olmamaktadır. Servis cam değişimini yaptıktan sonra işlem ödemesini telefon sahibinden almaktadır. Garanti kapsamında bulunan tamir ve onarım işlemleri ise ücretsiz bir şeklide yapılıp telefon sahibine iade edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!