Xiaomi Ahize Değişimi

Xiaomi ahize değişimi ahizeden ses gelmemesi, ahizeden sesin karşıya gitmemesi gibi birçok sorunun çözümü olmaktadır. Ahize telefon görüşmelerinin en önemli parçası olmaktadır ve ahizede yaşanan bir sorun telefon görüşmelerini direk olarak etkilemektedir. Telefon görüşmelerinin kalitesini düşürmekte ya da görüşmelerin gerçekleşmesini engellemektedir. Ahizenin bozulma nedenlerinin başında telefonun ahize üzerine düşmesi sonucu ahize kısmın darbe alarak bozulması gelmektedir. Bu ortaya çıkan arıza yetkili servislerde ahizenin orijinali ile değiştirilmesi ile düzelmektedir.

Xiaomi Ahize Sorunu

Xiaomi ahize değişimi ortaya çıkan sorunun çözümü olarak uygulanmaktadır. Ahizenin bozulmasının nedeni tüketicinin kullanım hatası olabileceği gibi üretim hatası da olabilmektedir. Ahize sorunu çözümü için yetkili servise gidilmeden önce ahizede kullanımı engelleyen durumlar olup olmadığı kontrol edilmektedir. Ahize üzerinde biriken bir toz birikintisi ya da kir birikintisi ahizenin ses iletmesini engelleyebilmektedir. Ya da ahize kısmının telefon kılıfı gibi dış bir madde ile kapatılması da ahizenin ses alıp vermesinin önüne engel olmaktadır. Bu durumlar kontrol edilerek hatanın düzelip düzelmediği kontrol edilmektedir. Bu işlemlerden sonra hala düzelmeyen ahize yetkili servise götürülmektedir.

Xiaomi Ahize Değişimi Fiyatı

Xiaomi ahize değişimi yetkili servislerde yapılmaktadır. Ahize değişim süresi birkaç saat olmaktadır. Arızalı olan ahize yeni ahize ile değişmektedir. Ahize değişim fiyatı xiaomi telefon modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!