Xiaomi Açma Kapama Tuşu Değişimi

Xiaomi açma kapama tuşu değişimi, telefonun tuşunda olan sorunun çözümü olmaktadır. Dokunmatik telefonların hassas olması, tuşlarının çabuk bozulabilecek olması bu telefonların kullanımlarına dikkat edilmesini gerektirmektedir. Açma kapama tuşları telefonun açılması ya da kapanması için kullanılan bir tuş olmaktadır. Bu tuşun bozulması durumunda ise telefonu açma işleminde ve telefonu kapama işleminde sıkıntılar olmaktadır.

Telefon Güç Tuşu Değişimi

Xiaomi açma kapama tuşu değişimi tuşun değişmesi ile düzelmektedir. Açma kapama tuşu değişimi yapılana kadar ise telefon kapatılmak istendiğinde telefonun şarjının bitmesi beklenmektedir. Ama telefon yeniden açılmaya çalışıldığında tuş arızasından dolayı bu işlem mümkün olmamaktadır. Telefonda bulunan açma kapama tuşunun bozulmasına birkaç durum yol açmaktadır. Bu durumlar,

 • Telefonun açma kapama tuşuna darbe alması
 • Telefonun açma kapama tuşu üzerine sert bir zemine düşmesi
 • Uzun süredir kullanılmayan telefonun tuşunun deforme olması

şeklinde sıralanmaktadır. Bu durumların çözümü ise yetkili servislerde yapılan açma kapama tuşu değişimi olmaktadır.

Xiomi Güç Tuşu Hassasiyeti

Xiaomi açma kapama tuşu değişimi açma kapama tuşunun yeniden eskisi gibi kullanılmasını sağlamaktadır. Tuşun hassas oluşu çabuk bozulabileceği anlamına geldiğinden kullanıcı bu tuşu nazik bir şekilde kullanarak bir daha bozulmasını engellemektedir. Açma kapama tuşu değişimi kısa süreli bir işlem olmaktadır ve telefon aynı gün servisten geri alınmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!