Samsung Titreşim Motoru Değişimi

Samsung titreşim motoru değişimi, telefonda kullanılan titreşim özelliğinde meydana gelen bir soruna çözüm bulmak amacı ile yapılan bir işlem olmaktadır. Titreşim özelliği aktif olan telefonda gelen çağrılarda, smslerde, e-maillerde ve diğer bildirimlerde ses ile  birlikte telefon titremekte ve uyarı vermektedir. Özelikle kalabalık ortamlarda telefondan çıkan sesin duyulmayacağı yerlerde titreşim özelliği sıklıkla kullanılan bir özellik olmaktadır. Telefonun sesi ile kullanılabilen titreşim özelliği dileyen kişilerce de ses tamamen kapatılarak sadece titreşim özelliği şeklinde de kullanılmaktadır.

Samsung Titreşim Motoru Çalışmıyor

Samsung titreşim motoru değişimi işlemi titreşim sorununa çözüm bulmak adına bir yetkili servise gitmek ile sonuç bulmaktadır. Yetkili servise götürülen telefon tamire alınmadan önce gerekli incelemeler yapılmaktadır. Burada öncelikle titreşim modunun aktif olup olmadığı kontrol edilmektedir. Aktif olmayan titreşim özelliği açılarak bir arama ya da başka bir bildirim ile telefonun titreşimi kontrol edilmektedir. Açık olan özelliğe rağmen çalışmayan bu özellik tamir işlemine alınmaktadır.

Samsung Titreşim Sorunu Çözümü

Samsung titreşim motoru değişimi işlemi samsung yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Titreme motorunun tekrar eski halinde çalışması için titreşim motorunun değiştirilmesi gerekmektedir. Yetkili servis arızalı titreşim motorunu çıkartarak yerine yeni ve orijinal bir titreşim motoru takmaktadır. Yeni takılan bu motor ile sorun tamamen ortadan kalkmış olmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!