Samsung Soğuk Lehime Düşmüş Cihazı Tamiri

Samsung soğuk lehime düşmüş cihazı tamiri soğuk lehimi arızasının düzeltilmesi adına yapılan bir tamir işlemi olmaktadır. Lehimlemelerde oluşan bu arıza telefonun performans kaybetmesine neden olmaktadır. Telefonun içerisinde telefonun çalışmasını sağlayan birçok lehim bağlantısı bulunmaktadır ve bu bağlantılar telefonun sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Soğuk Lehime Düşme Nedir

Samsung soğuk lehime düşmüş cihazı tamiri cihazın içerisinde oluşan sorunların çözümü olmaktadır. Soğuk lehime düşme genellikle telefonun çok sert bir şekilde sert bir yüzeye düşmesi ile olmaktadır. Ya da sert bir darbe alan telefonda da bu durum yaşanmaktadır. Telefonun içerisinde yer alan lehimler telefonun sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır ve dışardan uygulanan darbeler lehimlerde arızalanmalara neden olmaktadır. Bu lehim arızalanmaları ise telefonda sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca telefonun batarya sorunları da telefonda aşırı ısınmaya neden olmaktadır ve aşırı ısınma da telefon içerisindeki lehimlere zarar vermektedir. Böyle bir durumda yine cihaz soğuk lehime düşmektedir.

Soğuk Lehim Tamiri

Samsung soğuk lehime düşmüş cihazı tamiri cihazın eski performansına dönmesini sağlamaktadır. Telefonda meydana gelen aşırı ısınma lehimlerin erimesine neden olmaktadır ve bu durumda da lehimlerin geçirgenliği azalmaktadır. Geçirgenliği azalan lehim akımı iletmemeye başlar ve bu durumlar telefonun arızalanmasına sebep olur. Yetkili servis cihaz tamiri ile bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!