Samsung Sıvı Temas Onarımı

Samsung sıvı temas onarımı yaptırmak isteyen kişiler telefonlarının sıvı ile teması sonrası telefonlarının tekrar çalışmasını isteyen kişiler olmaktadır. Sıvı ile temas eden telefon bazı uygulamalarında arıza verebileceği gibi tüm uygulamalarında arıza vererek tamamen kullanılamaz hale de gelmektedir. Sıvı teması sonrasında telefonda sorun olan kişinin yapması gereken yetkili bir servis ile iletişime geçmek olmaktadır.

Sıvı Teması Telefon Açılmıyor

Samsung sıvı temas onarımı işlemi telefon sıvı ile temas eder etmez telefon sahibi tarafından acil müdahale ile başlamaktadır. Suya düşen ya da yağmur altında kalan telefon hemen kapatılmalı kuru bir bez yardımı ile silinmeli ve bataryasının çıkarılması gerekmektedir. Halk arasında yaygın olan bazı yanlış yöntemler telefonun tamamen bozulmasına neden olmaktadır. Fön makinesi ile kurutmak sıvının telefonun iç bölgelerine gidip parçalarına zarar vermesine, pirinç içine koymak sıvı kalıntılarının oksitlenme yaparak devrelere zarar vermesine neden olmaktadır. Bu sebeple kapatılarak bataryası çıkarılan telefonun bir yetkili servise götürülmesi gerekmektedir.

Telefon Sıvı Temas Tamir Ücreti

Samsung sıvı temas onarımı işlemi servis tarafından özenle yapılmaktadır. Servis sıvı temasında olan telefonun ayrıntılı şekilde parçalanarak temizlenmesini ve hasar gören kısımların onarılmasını sağlamaktadır. Kullanıcı hatasından kaynaklanan sıvı teması garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Yetkili servisin belirlediği ücreti veren kişi sıvı temas tamiri olan telefonunu geri almaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!