Samsung Ses Entegresi Tamiri

Samsung ses entegresi tamiri telefonda ses problemi olanların çözüm aradıkları bir konu olmaktadır. Ses entegresi telefondaki seslerin dışarıya çıkmasını, görüşmelerde karşı tarafa ses gitmesini ve video ya da sesli not kayıt işlemlerinde sesin kaydedilmesini sağlamaktadır. Ses entegresinde oluşan bir hasar bütün bu işlemlerin yapılmamasına neden olmaktadır. Hasar kullanılan uygulamalarda sesin tamamen olmaması şeklinde ortaya çıkabileceği gibi cızırtılı ve kesik sesler olması şeklinde de ortaya çıkmaktadır. Bu sorunun ortadan kaldırılması adın yetkili bir servis ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Samsung Hoparlörden Ses Gelmiyor

Samsung ses entegresi tamiri ses özelliğinin geri kazanılması için çözüm olmaktadır. Ses entegresi bozulan telefonda,

 • Telefon görüşmesi sırasında karşı taraftan ses gelmemesi
 • Telefon görüşmesi sırasında karşı tarafa ses gitmemesi
 • Video kayıtların sessiz çekilmesi
 • Müzik çaların kullanılamaması
 • Telefona bildirim geldiğinde uyarı sesi çıkmaması
 • Telefon görüşmelerinin hoparlöre verilememesi

gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunları yaşayan kişi telefonunu verimli bir şekilde kullanamamaktadır. Bunun için ise kalıcı bir çözüm aramaktadır.

Samsung Ses Entegresi Fiyatı

Samsung ses entegresi tamiri yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Arıza sebebinin kullanıcı olması durumunda yetkili servisler, servis tamir ücretini telefon sahibinden talep etmektedir. Tamir işlemi sonrasında ses entegresi eski verimine kavuşmakta ve arıza durumundaki tüm sorunlar ortadan kalkmaktadır. Tamir işlem bedelini ödeyen kişi telefonunu servisten almaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!