Samsung Şarj Soketi Değişimi

Samsung şarj soketi değişimi işlemi telefonunda şarj problemi yaşayan kişilerin araştırdıkları bir konu olmaktadır. Telefonun verimli kullanılması şarj durumuna ve batarya sağlığına bağlı olmaktadır. Telefonunu sürekli şarj etmekten yorulan kişiler şarj problemleri için bir çözüm aramaktadır. Şarj soketinin bozulması telefonun uzun süre şarj edilişi, telefonun şarjının dolu iken birden bitmesi, düşük şarjlı telefonun şarja takılması ile birden yüksek seviyelerde doluluk oranı göstermesi gibi durumlar sonrasına anlaşılmaktadır.

Şarj Soketi Neden Bozulur

Samsung şarj soketi değişimi bozuk kısmın tamir edilerek telefonun eski performansını kazanmasını sağlamaktadır. Şarj soketi,

 • Şarj soket kısmında biriken toz birikintileri sonucu oluşan tıkanma
 • Şarj giriş kısmının darbe alması
 • Şarj giriş kısmının sert bir yüzeye düşmesi
 • Şarj giriş kısmının sıvı ile teması

gibi nedenler sonrasında bozulmaktadır. Gelişen bu durumlar şarj soketinin arızalanmasına sebep olmaktadır ve çözüm için bir yetkili servis ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Şarj Soketi Değişimi Kaç TL

Samsung şarj soketi değişimi işlemi yetkili bir serviste yapılmaktadır. Yetkili servis bozuk olan şarj soketini çıkararak yerine orijinal yeni bir şarj soketi takmaktadır. Şarj soketinin bozulması kullanıcı hatası olması nedeni ile garanti kapsamına girememektedir. Yapılacak değişim işleminin ücreti samsung telefonun modelin göre belirlenerek telefon sahibine bildirilmektedir. Ücret ödemesi sonrasında arızası giderilen telefon yetkili servisten alınmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!