Samsung Şarj Entegresi Tamiri

Samsung şarj entegresi tamiri şarj entegresinde yaşanan sorunun çözüm yolu olmaktadır. Telefonun şarj edilmeden çalışmaması bu sorunun ne kadar büyük bir sorun olduğunu ortaya koymaktadır. Şarj entegresinde yaşanan sorun telefonun hiç şarj almamasına yol açabileceği gibi telefonun şarj aletini algılayıp geri algılamaması şeklinde kesik bir şarj edilme sorunu olarak da yaşanabilmektedir. Bu sorunlar sonucunda şarjı biten telefon kullanılmaz duruma gelmektedir. Bu duruma çözüm olması amacı ile yetkili bir servis ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Samsung Şarj Entegresi Bozulursa Ne Olur

Samsung şarj entegresi tamiri şarj sorunun çözümü olmaktadır. Şarj entegresinin bozulmasına birkaç farklı durum sebep olmaktadır. Bu durumları,

 • Telefonun şarjı için kullanılan şarj cihazının orijinal olmaması
 • Telefonun dolmadan şarjdan çıkarılıp şarjı bitmeden sık sık tekrar şarj edilmesi
 • Telefonun powerbank ya da araç şarjları ile şarj edilmesi

Şeklinde sıralamak mümkün olmaktadır. Ayrıca bu durumların dışında telefon şarj giriş kısmı üzerine düşürülürse de şarj entegresi arızalanmaktadır. Son bir arıza sebebi ise şarj giriş kısmında biriken tozlar olmaktadır.

Şarj Entegresi Tamiri Fiyat

Samsung şarj entegresi tamiri yetkili servis tarafından yapılan bir işlem olmaktadır ve kesin bir çözüm sunmaktadır. Kullanıcı hatası olan bu sorunun tamir ücreti servisin samsung telefon modeline göre belirlediği tutar olmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!