Samsung Power Entegresi Tamiri

Samsung power entegresi tamiri şarj sorunu yaşayan kişilerin merak ettikleri ve araştırdıkları bir konu olmaktadır. Power entegresinde sorun olan bir kişinin telefon kullanım verimi düşmektedir. Telefonların şarj ile kullanılması yaşanılan bir şarj entegresi sorununda telefonun hiç açılmaması durumuna kadar gitmektedir. Dolu olan şarjı biten telefon yeniden şarj olamazsa telefon kullanılamaz hale gelmektedir. Bu nedenle power entegresinde sorun olan kişiler bu sorunu en kısa sürede çözüm aramaktadır.

Power Entegresi Neden Bozulur

Samsung power entegresi tamiri yaptıracak kişiler bu sorunun hangi kullanım hatasından meydana geldiğini de merak etmektedir. Bu duruma birkaç farklı kullanım hatası neden olmaktadır. Bu kullanım hataları,

 • Telefonun sık sık şarj edilmesi,
 • Telefonun şarjının bitmeden şarja takılması ve tam dolmadan şarjdan çıkarılması
 • Telefonun araç şarjları ile şarj edilmesi
 • Telefonun powerbank gibi aletler ile şarj edilmesi
 • Telefonun power entegre kısmına doğru sert bir yüzeye düşmesi

şeklinde sıralamak mümkün olmaktadır. Ayrıca telefonun şarj esnasında ani bir elektrik kesintisi meydana gelmesi de power entegresine zarar vermektedir.

Samsung Power Entegresi Bozulursa Ne Olur

Samsung power entegresi tamiri soruna neden olan yolların açtığı olumsuz durumu düzeltmek adına bir yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Power entegresi tamiri yapılan telefon yeniden eskisi gibi verimli bir kullanım sunmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!