Samsung Ön Kamera Değişimi

Samsung ön kamera değişimi işlemi hasar gören kameranın orijinali ile değiştirilmesi anlamına gelmektedir. Genellikle düşen ya da alınan darbe alan kamerada sorunlar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca sıvı ile temas eden kamerada da hasarlar meydana gelmektedir. Yine aynı şekilde ön kamerada oluşan çizikler de yine kameranın kullanım verimini düşürmektedir. Kamera, samsung telefonların en çok kullanılan özelliklerin biri olmaktadır. Çekilen fotoğrafların bozuk olması ya da hiç görüntü çekilememesi, görüntülü konuşmada yaşanılan görüntü bozuklukları ya da hiç görüntülü konuşamamak gibi birçok farklı durum söz konusu olmaktadır. Kamera özelliğini kullanmayı seven kişiler acilen bu sorunun çözümü adına bir yetkili servise başvurmaktadır.

Samsung Ön Kamera Sorunu

Samsung ön kamera değişimi yetkili bir servis tarafından yapılmaktadır. Kaliteli fotoğrafları tekrar çekmek isteyen kişi telefonunu yetkili servise getirerek ön kamera değişimini sağlamaktadır. Yetkili serviste yapılan işlem, ön kameranın orijinal olan yeni bir ön kamera ile değiştirilmesi işlemi olmaktadır.

Telefon Kamera Değişimi Fiyatı

Samsung ön kamera değişimi işlemi garanti biten bir telefonda yapılacaksa yetkili servis değişim bedelini telefon sahibinden talep etmektedir. Ayrıca kullanıcı kaynaklı oluşan kamera sorunu garanti kapsamına girmemektedir ve yetkili servis yine değişim ücretini telefon sahibinden talep etmektedir. Ön kamera değişim işlem birkaç saatlik bir işlem olup aynı gün telefon sahibine geri verilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!