Samsung Mikrofon Tamiri

Samsung mikrofon tamiri telefonunun mikrofonu arızalanan kişilerin sorunu çözmek adına yaptırdıkları tamir işlemi olmaktadır. Mikrofon birçok farklı uygulamada kullanılmaktadır. Ses işlemlerin telefonda kullanılması adına arızalanan mikrofonun tamir edilmesi gerekmektedir. Tamir işlemi ise samsung yetkili servislerinde yapılmaktadır. Telefon sahibi yetkili servise telefonu götürerek neden bozulduğunu anlatmakta ve serviste bulanan kişiler telefonu tamir işlemi için almaktadır. Mikrofon tamir işlemi birkaç saat süren bir işlem olup, serviste yoğunluğun az olması durumlarında aynı gün telim şeklinde hizmet vermektedir.

Telefon Mikrofonu Neden Bozulur

Samsung mikrofon tamiri telefonun mikrofon gerektiren işlemlerinin yeniden kullanılması için yapılmaktadır. Bu işlemler,

 • Telefon görüşmelerinde karşı tarafa sesin gitmesi
 • Video kaydı yaparken videoya sesin kaydedilmesi
 • Sesli not kaydı yaparken nota sesin kaydedilmesi

olarak sıralanmaktadır. Telefonun mikrofonunda oluşan arıza nedeni ile oluşan bu sorunlar mikrofonun tamiri ile eski haline dönmektedir. Mikrofon bozulmalarının genel nedeni telefonun mikrofon kısmına aldığı darbeler olmaktadır. Ayrıca mikrofon kısmının sıvı ile temas etmesi de yine mikrofonda arıza olmasına neden olmaktadır.

Telefon Mikrofon Tamiri Ne Kadar

Samsung mikrofon tamiri işlemleri yetkili servislerin telefon modeline göre ayarladıkları ücretin ödenmesi ile tamamlanmaktadır. Kullanıcı hatası olan bu tamir işleminin ücreti telefon sahibinden tahsil edilmektedir. İşlem sonrasında ödeme alınarak telefon eski performansına kavuşmuş şekilde sahibine teslim edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!