Samsung Mikrofon Değişimi

Samsung mikrofon değişimi işlemi, mikrofon kısmının performansının düşmesi ya da performansını tamamen kaybetmesi sonrasında telefon sahibinin aradığı bir çözüm yöntemi olmaktadır. Mikron kısmında oluşan arıza,

 • Telefon görüşmesinde karşı tarafa mikrofondan ses gitmemesi
 • Telefon görüşmesinde karşı taraftan sesin gelmemesi
 • Telefon görüşmelerde iki taraflı seslerin cızırtılı ve bozuk olması

gibi sorunları da beraberinde getirmektedir. Arızanın sonlanması ve telefonun eski sağlam haline dönmesi adına telefon sahibi yetkili servis ile görüşerek mikrofon değişimi işlemi yaptırmaktadır.

Mikrofon Soketi Değişimi

Samsung mikrofon değişimi işlemi sorunu ortadan kaldırarak telefonun cızırtılı seslerini düzeltmektedir ve telefon görüşmelerinin eskisi gibi sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Mikrofonda oluşan arızanın birkaç sebebi olmaktadır. Bunlardan biri mikrofon soketinin oksitlenmesi olurken diğer bir sebep ise telefonun alt kısmına altığı sert bir darbe kaynaklı olmaktadır. Oksitlenen ya da darbe alan telefonun mikrofonda oluşan arızalar, mikrofonun orijinal mikrofonla değişmesi ile ortadan kalkmaktadır.

Telefon Mikrofon Değişimi Fiyatı

Samsung mikrofon değişimi işlemi için alanında uzman bir yetkili servise başvurulması gerekmektedir. Garantisi biten bir telefonda olduğu gibi kullanıcı hatası ile bozulan telefonlarda da servis onarım ve yenileme işlemi ücretini telefon sahibinden talep etmektedir. Mikrofon değişim işleminin ücreti yetkili servisin fiyat listesinde yer almaktadır. Samsung telefonun modeline göre de ücretler değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!