Samsung Kulaklık Soketi Değişimi

Samsung kulaklık soketi değişimi işlemi kulaklık kablosunun telefon ile bağlantı kurduğu kısımda oluşan sorun sonrası bu sorunu gidermek amacı ile yapılan bir işlem olmaktadır. Kulaklığı günlük telefon kullanımında sıklıkla kullanan kişiler bu sorun için acil bir çözüm aramaktadır. Kulaklık ile telefon görüşmeleri yapan kişiler soket bozulması sonrasında görüşmelerinde sorun yaşamaktadır. Bu sorun sesin karşı taraftan gelmemesi olabileceği gibi sesin karşı tarafa gitmemesi şeklinde de olmaktadır. Ya da ses akışı sırasında kulaklıkta cızırtılar olması da bu sorunlardan bir olabilmektedir.

Kulaklık Soketi Temizleme

Samsung kulaklık soketi değişimi işlemine gerek kalmadan önce samsung telefon sahibi kulaklık soketinin yeniden çalışması adına birkaç yöntem denemektedir. Kulaklık soket kısmında oluşan toz ve kir birikintileri bu kısmın çalışmasına engel olabilmektedir. Kulaklık takılmadan önce bu kısım temizlenerek tozdan ve kirden arındırılmalıdır. Temizleme işlemi sonrasında kulaklık tekrar takılarak çalışıp çalışmadığı kontrol edilmektedir.

Kulaklık Soketi Değişim Fiyatı

Samsung kulaklık soketi değişimi işlemine gerek kalmayacak temizleme yöntemi denenerek olumsuz sonuç alınması durumunda tek çözüm yolu yetkili bir servis ile iletişime geçmek ve kulaklık soket kısmının değişmesini istemek olmaktadır. Soket kısmında oluşan arızanın sebebi eğer kullanıcı kaynaklı oluştuysa bu değişim işlemi için yetkili servis telefon sahibinden yeni kulaklık soketi için ödeme talep etmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!