Samsung Kısa Devre Tamiri

Samsung kısa devre tamiri kısa devre sorunu yaşanan telefona uygulanan bir işlem olmaktadır. Ana kartın sorun görmesine neden olabilecek kısa devre işleminden kurtulmak ve telefonun eski haline dönmesi adına yetkili bir servise başvurmak gerekmektedir. Kısa devre telefonda bazı kalıcı sorunlara sebep olabileceği gibi telefonun tamamen bozulmasına da sebep olmaktadır. Bir uzmanlık işi gerektiren bu tamir işlemi sadece yetkili bayilerde bulunan uzman ekipler tarafından yapılmaktadır.

Telefon Kısa Devre Yaparsa Ne Olur

Samsung kısa devre tamiri telefonda yaşanan arızanın daha da büyümeden çözülmesini sağlamaktadır. Kısa devreye telefonun sıvı ile teması neden olabilmektedir. Sıvının telefonla temas etmesi ile telefonun içindeki elektronik devrelere kadar sızması, orada bulunan elektronik devrelerin yanmasına neden olmaktadır. Yanan devreler ise telefonda kısa devre oluşturmaktadır. Ayrıca kullanılan yüksek voltaja sahip bir şarj aleti de kısa devre oluşumuna sebep olabilmektedir. Yüksek akım devrelerde arızalara neden olmaktadır.

Kısa Devre Yapan Telefon Tamir Olur Mu?

Samsung kısa devre tamiri telefonun eski düzenine kavuşması için yapılması gereken bir tamir olmaktadır. Bu tamir işlemi öncesi yedeklenmemiş verilerin telefondan silinme ihtimali bulunmaktadır. Servisteki yoğunluğa göre bir gün içerisinde tamir işlemi tamamlanmaktadır. Düzeltilen parçalar telefonun eski performansını kazanmasını sağlamaktadır. Tamir sonrasında telefon sahibine geri iade edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!