Samsung Kasa Değişimi

Samsung kasa değişimi işlemi telefonun kasasının zarar görmesi sonucu tamir amacı ile yapılan bir işlem olmaktadır. Telefon kasasının aldığı bir darbe sonucu kasada oluşan ezikler telefonun hasarlı çalışmasına sebep olmaktadır. Düşürme sonucunda telefon kasası zarar görebilmektedir. Kasa hasarını ortadan kaldırmak adına yetkili bir servis ile iletişime geçilerek kasa değişim işlemi yapılmaktadır.

Telefon Kasası Değiştirme Fiyatı

Samsung kasa değişimi hizmeti almak adına iletişime geçilen yetkili servis gerekli değişim işlemine başlamaktadır. Bu işlem öncesinde telefondan yedekleme yapılmamışsa bile işlem sırasında bilgiler silinmeyeceği için yetkili servisin de yedekleme yapmasına gerek olmamaktadır. Telefonun kasa kısmında oluşan hasar, kullanıcının düşürmesi ile oluşan bir hasar olduğundan bu işlemin yapılması için yetkili servis samsung telefon sahibinden bir ücret talep etmektedir. Ayrıca garanti süresi dolan samsung telefonlarının yapım, onarım işlemleri de yine aynı şekilde ücret karşılığında yapılmaktadır.

Samsung Kasa Değişimi Ne Kadar

Samsung kasa değişimi yetkili servislerde bulunan fiyat listesinde, samsung telefonun modeline göre fiyatlanmış durumda bulunmaktadır. Buradan değişim yapılacak telefonun modeli belirlenip telefon sahibine ödemesi gereken tutar bildirilmektedir. Kasa değişim işlemi yoğunluğu az olan bir serviste birkaç saat içerisinde yapılarak, telefon aynı gün sahibine iade edilmektedir. Kasa değişimi sonrasında telefon eski performansını tekrar kazanarak sorunsuz bir kullanım sunmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!