Samsung Kamera Camı Değişimi

Samsung kamera camı değişimi telefonun kamerasının aldığı bir darbe sonucu arızalanmasına çözüm olarak sunulmaktadır. Kameranın camına ya da lensine darbe alması, kameranın eski görüntü kalitesini kaybetmesine neden olmaktadır. Telefon kameralarının telefonun en çok kullanılan özelliği olması ise bu durumu yaşayan kişilerin acil olarak çözüme ulaşmak istedikleri bir durum olmaktadır. Çözüm yolu ise kamera camının değiştirilmesi olmaktadır.

Arka Kamera Camı Değişimi

Samsung kamera camı değişimi iki şekilde olmaktadır. Birincisi ön kameranın zarar görmesi ile ön kamera camı değişimi şeklinde ikincisi ise arka kameranın zarar görmesi ile arka kameranın değişimi şeklinde olmaktadır. Hasarlı olan kamera hangisi ise çözüm onun orijinal bir kamera ile değiştirilmesi olmaktadır. Genellikle kamera camlarının hasar görmesinin nedeni telefonun sert bir zemine düşmesi ya da kamera kısmının darbe almasından kaynaklanmaktadır. Bu durumlardan sonra kamerada hiç çalışmama, bozuk görüntü çekme, görüntülü konuşmalarda yaşanan olumsuzluklar gibi sorunlar yaşanmaktadır.

Kamera Camı Değişimi Ne Kadar

Samsung kamera camı değişimi için yetkili servise telefonunu götüren kişi ödeyeceği tutarı da servis yetkilisinden öğrenmektedir. Darbe ve düşürme gibi durumlar garanti kapsamı dışına çıkan durumlar olmasından dolayı onarım işlemi için yetkili servise ödeme yapılmaktadır. Bu ücret tutarı ise yetkili serviste bulunan samsung telefon modellerine göre değişim gösteren fiyat listesinde yer almaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!