Samsung Hoparlör Değişimi

Samsung hoparlör değişimi telefonda ses sıkıntı yaşayanların çözüm aradıkları bir konu olmaktadır. Hoparlör sayesinde telefondaki sesler dışarı verilmektedir.  Hoparlörde arıza olması sonucu ise bazı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunları,

 • Telefonun hoparlöründen hiç ses çıkmaması
 • Telefonun hoparlöründen çıkan seslerin bozuk olarak çıkması
 • Telefonun hoparlöründen çıkan sesin sürekli git gel yapması
 • Telefon görüşmelerinde hoparlörün kullanılamaması

şeklinde sıralamak mümkün olmaktadır. Hoparlör arızasına birkaç neden sebep olmaktadır. Bu yaşanan sorunu çözmek için ise yetkili bir servise başvurmak gerekmektedir.

Telefon Hoparlörü Değişir Mi?

Samsung hoparlör değişimi işlemi telefondaki hoparlör sonunu ortadan kaldırmaktadır. Hoparlörün bozulmasına birkaç farklı durum sebep olmaktadır. Bunlardan biri hoparlör kısmında biriken toz ve kir olmaktadır. Biriken toz ve kir hoparlör kısmını tıkamakta ve sesin çıkmasına engel olmaktadır. Diğer bir durum ise telefonun hoparlör kısmının sıvı ile teması olmaktadır. Sıvı ile temas eden kısım arıza vermektedir. Son olarak ise hoparlör kısmının aldığı bir darbe de yine hoparlörün arızalanmasına neden olmaktadır.

Samsung Hoparlör Değişimi Fiyatı

Samsung hoparlör değişimi işlemi için yetkili bayiler araştırılmalı ve en yakın yetkili bayiye başvurulması gerekmektedir. Yetkili bayi sorunlu olan hoparlörü çıkararak yerine yeni orijinal bir hoparlör takmaktadır. Arıza nedeni kullanıcı kaynaklı olması nedeni ile servis onarım ücretini telefon sahibinden talep etmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!